Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актуални съвети за Fiat Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Почти във всички магазини на Фиат в СОФИЯ го имат,а ти си купи Москвич и няма да имаш тези проблеми.Тогава ще си поръчваш части от Русия.Айде,че немам нерви/нищо лично/.Форума е за това да си помагаме,но комуникацията изглежда ти е трудна.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #47
      Абе в кви магазини в София го има. Я ми дай само един, където имат новият тампон, ама не, дай ми направо телефона на един магазин, да се обадя още утре или понеделник, да го поръчам да видим. Аре ше чакам с нетърпение контакт, да не забравиш да пишеш.

      Коментар


        #48
        Аз не разбирам какво очаквате от 10 годишна кола на старо с неизвестен брой предишни собственици. Всеки си споделя опита тук, колегата обичал да ръчка, инженерите в Италия му били идиоти, решил да прави конструктивни подобрения - счупил нещо друго => стилото било ужасно. Моята кола в момента, след 120000км по родния лунен пейзаж е в чудесно техническо състояние, да - смених тампоните на задния мост.. преди ~50000км, смених два пъти биалети и маншони на каретата, но дотам. Сменям маслото на всеки 8, 9000км, масло на скоростите, антифриз и спирачна течност на всеки 2години, ангренажен ремък (оригинален комплект) на всеки 50, 60ккм (въпреки, че изглежда като нов). Проверявам за луфтове по окачването няколко пъти годишно (имам условия вкъщи) и това е, биалетите са се разтропали пак, признавам, също и тампоните на стабилизиращата щанга са напукани, но засега нямат луфт. Тампоните на двигателя съм ги проверил, като сменях ангренажа и са наред. Тропат прозорците в едно положение, като са спуснат, въздух не ми свисти от уплатненията, пластмасите тропат зимата - съгалсен съм, но на още много нови коли им тропат пластмасите. Всичко това са си съвсем нормални неща за всяка кола, даже е много добро стилото, а колко каране е видяло... не ми се мисли, а колко дупки е видяло, от тия дето чуваш желязо в желязо...

        Коментар


          #49
          FGRC написа:
          Почти във всички магазини на Фиат в СОФИЯ го имат,а ти си купи Москвич и няма да имаш тези проблеми.Тогава ще си поръчваш части от Русия.Айде,че немам нерви/нищо лично/.Форума е за това да си помагаме,но комуникацията изглежда ти е трудна.
          Аре бе къде ми е телефона на магазина, за да поръчам тампона, нещо заглъхна с писането. Ако ми дадеш до понеделник /19.03/ номера на който и да е магазин в София, където имат новия тампона в наличност, лично ще ти направя подарък за 50 лв и ще ти го пратя по еконт, обаче ако не дадеш такъв номер, с риска и БАН да ми сложат, си поредния Ц*РВУЛ /това и без * го разбра надявам се/.P.S.--- не се заяждам, нито имам време, се занимавам с подобни глупости, но като знам какво ми костваше нерви, пари и прочее тоя тампон и още го нямам, и някакъв да ми реве по форумите, айсиктир с тез 100 ийляди дойляра.

          Коментар


            #50
            AXM 02/9250046;0884/889215 AL.AUTO Здравейте от екипа на "Александър Ауто"!За повечето от Вас е ясно кои сме ние, но все пак да разясня и на останала част на колегите от форума.
            Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

            Коментар


              #51
              Още утре звъня и го поръчвам, НО да не стане... ’’ ма няма да доде на следващия ден, щото//...... ала бала,.’’ Утре ще пиша ко се случва и ако доде във вторник ще си взема цървула.

              Коментар


                #52
                И да не стане вината не е моя.В София има поне още 30 магазина за италиански автомобили.Поне в 10 от тях съм го виждал лично.Аз също не съм го сменял,защото засега нямам никакви проблеми с него.В квартал Модерно предградие има майстор,който възстановява всякакви тампони и демпферни шайби.Аз съм му ползвал услугите и съм много доволен.
                Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                Коментар


                  #53
                  Нямат нито тампона, който искам, нито стария вариант. Говорят ти неща от сорта ’’ 3 седмици ....................’’, оо аз ги чаках 3 седмици. Ами вижте, сори, че стана тук леко спор, и намисаме тоя тампон, но айде наистина, някой ако ходи в някой магазин и се сети да пита за тампона /дали е наличен, а не да ми го доставят ’’Евентуално след 15 дни, но не се ангажираме’’/. Мерси.

                  Коментар


                    #54
                    Ще се опитам да ти помогна.
                    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                    Коментар

                    Working...
                    X