Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скоростите не влизат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    S_BANKOV написа:
    Аз пък не мога да разбера защо след като свалите скоростите не ги погледните в какво състояние са, може да е нещо видимо и лесно за ремонт, какво е това свали да пробваме с нов съединител, пък ако не е от него пак ще ги сваляме.
    надявам се,че майстара ще погледне и тях.

    Коментар


      #32
      Колеги,да ви кажа,че проблема се разреши.Смяна на комплект съединител Валео и сега мога да кажа,че отново изпитвам блаженното чувство да карам колата със съединител като памук и смяна на предавките с един пръст.Благодаря на всички за мненията в темата.

      Коментар


        #33
        Помпата на съединителя (пластинки) е проблема ти. Аз имам същия проблем - не влизат скоростите, хлътнал съединител. Толкова коментари четох и видях че никой не знае какъв е проблема... И здраво са те обрулили колега ;]

        Коментар


          #34
          ходих да гледам едно пунто 1.9 JTD 2001 г имаше идентичен проблем.Много трудно се движи скоростният лост на празен ход и трудно се придвижва към предавките.Иначе много добро състояние но това ме спря,защото не знаех какво ще излезе това,дали жило,дали съединител
          Alfa Romeo 156

          Коментар


            #35
            Лъчезар Нецов написа:
            Помпата на съединителя (пластинки) е проблема ти. Аз имам същия проблем - не влизат скоростите, хлътнал съединител. Толкова коментари четох и видях че никой не знае какъв е проблема... И здраво са те обрулили колега ;]
            след една година колегата би трябвало да е оправил проблемаи би ли обяснил понятието-хлътнал съединител че неразбирам а ми е интересно(ако ти се занимава не те задължавам)
            Bravo 1.9d 97г

            Коментар


              #36
              ееееееее,какво жило на jtd те са с две хидравлични помпи

              Коментар


                #37
                ivel написа:
                ееееееее,какво жило на jtd те са с две хидравлични помпи
                ееееееее, това жило де, дето държи лоста за кутията да не избяга:
                didiod написа:
                ходих да гледам едно пунто 1.9 JTD 2001 г имаше идентичен проблем.Много трудно се движи скоростният лост на празен ход и трудно се придвижва към предавките.Иначе много добро състояние но това ме спря,защото не знаех какво ще излезе това,дали жило,дали съединител
                Съединителят и цялата му инсталация, и скоростният лост с цялата му инсталация са две напълно независими неща. Нали няма второ мнение по въпроса? Щом лостът се е движил трудно, съединителят няма общо.

                Коментар


                  #38
                  ogi28b написа:
                  ivel написа:
                  ееееееее,какво жило на jtd те са с две хидравлични помпи
                  ееееееее, това жило де, дето държи лоста за кутията да не избяга:
                  didiod написа:
                  ходих да гледам едно пунто 1.9 JTD 2001 г имаше идентичен проблем.Много трудно се движи скоростният лост на празен ход и трудно се придвижва към предавките.Иначе много добро състояние но това ме спря,защото не знаех какво ще излезе това,дали жило,дали съединител
                  Съединителят и цялата му инсталация, и скоростният лост с цялата му инсталация са две напълно независими неща. Нали няма второ мнение по въпроса? Щом лостът се е движил трудно, съединителят няма общо.
                  така да е щом няма общо...тогава какво да търся жила?самия скоростен лост ли или нещо в скоростната кутия
                  Alfa Romeo 156

                  Коментар

                  Working...
                  X