Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo Engine Failure

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Добро утро колеги значи снощи пристигна кабела и днес в работата ще използввам служебния лаптоп и ще прочета колата, но един от нашите жичкаджии ми каза че нямало да стане защото трябвало да променя буксата??Изчетох всички теми във форума за това но не я намерих(може и да не съм я видял) та въпроса е трябвали да променям нещо или направо закачвам????
    Fiat Stilo '02 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      Нищо няма да променяш.Ако си взел ваг-ком се "ръга" диреткно в буксата.Модификации трябват само за ABS и AIRBAG.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Благодаря,значи чакам обедната почивка и почвам
        Fiat Stilo '02 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          А от къде го поръча и продават ли свободно по магазините тия кабели и по кои магазини могат да се намерят.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #20
            Коцев, не си прочел линка, щеше да видиш.Вземи си го от колегата wheezy
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              Още един път благодаря .Ще се свържа с него . :D
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #22
                Колега EGR клапана ти е проблема , на мен същото нещо се случи , само трябва да се изчисти и се оправи , пък можеш и да го затапиш
                Fiat Bravo 1.6 GT
                Stilo 1.9JTD - ex

                Коментар


                  #23
                  След закачане на колата с диагностиката записаната грешка беше P0235 (пише датчик турбо) след изтриване на грешката и една разходка (Пловдив-Пазарджик) и обратно нямаше никакви грешки!Единствената грешка беше че термостата си замина и трябваше да бъде сменен
                  Fiat Stilo '02 1.9 JTD

                  Коментар


                    #24
                    BaHKaTa написа:
                    записаната грешка беше P0235
                    Аз мисля да си пусна фиш от тотото, нищо че падна джакпота, а ти следва да се потрудиш върху - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=63668
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар

                    Working...
                    X