Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупен механизъм на скоростен лост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ба го, при мен катализатора си замина и беше заменен с резонантно гърне, сега какво трябва да го откачам от двуцевата ли...
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #17
      Еми те едва ли са ти го изрязали със се фланеца! Ако е така то си е било душманска работа!!!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #18
        vsd написа:
        Ясно, мерси.Залепих счупеното парче с някакво лепило дето е уж мега яко. На него пише че може да си залепиш коляновия вал Само ме притеснява дали не прекалих с лепилото и да не би да е отишло малко където не трябва. Като стегне ще видим, дано да не съм залепил целия лост.
        Здр колега при мен бе същият проблем.Замръзнаха ми жилата на скоростите малко им дадох зор и резултатът беше счупване като твоето.Броблема се реши за няколко минути с лепило и скоба за водни съединения.Скобата я сложих от страната на болта.От 1 година не съм имал проблеми с счупеното място!
        Fiat BRAVA TD75 - 1997

        Коментар


          #19
          xctr написа:
          Еми те едва ли са ти го изрязали със се фланеца! Ако е така то си е било душманска работа!!!
          ами да ама май точно така беше. тряа да позалегна. При мен не с жила, а е от другия модел /бензинка/, но предполагам е същата работа
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #20
            Svetlin написа:
            vsd написа:
            Ясно, мерси.Залепих счупеното парче с някакво лепило дето е уж мега яко. На него пише че може да си залепиш коляновия вал Само ме притеснява дали не прекалих с лепилото и да не би да е отишло малко където не трябва. Като стегне ще видим, дано да не съм залепил целия лост.
            Здр колега при мен бе същият проблем.Замръзнаха ми жилата на скоростите малко им дадох зор и резултатът беше счупване като твоето.Броблема се реши за няколко минути с лепило и скоба за водни съединения.Скобата я сложих от страната на болта.От 1 година не съм имал проблеми с счупеното място!
            колега и при мен се оказа същото счупване само не схващам как точно си го направил ако може да обясниш да закрепя положението ще съм ти много благодарен
            Fiat Bravo TD100

            Коментар


              #21
              Ще изпозвам темата за да споделя опит относно смяна на въпросната пластмаса на скоростния лост и стягането на трите болта отдолу. Днес смених въпросната пластмаса без изобщо да влизам под колата. Как? Намазах главите на болтовете с лепило и ги поставих отдолу нагоре така, че гайката да се пада отгоре над пластмасата. Самите болтове и направих централно лек прорез с ножовката за да мога да държа контра с малка отвертка докато стягам гайката. Та така всичко "заспа". Дано да съм бил полезен с информацията.
              fiat marea weekend td 100

              Коментар

              Working...
              X