Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фарове и стопове на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фарове и стопове на Пунто

    колеги притежатели на Пунто, питането ми е следното - прави ми впечатление, че когато изгася колата и фаровете угасват а стоповете не светят при натискане на спирачката и изгасен автомобил!!!не че ми пречи просто /100% не мога да забравя вкл фарове /но се чудя проблем ли е тва или е така с всеки пунтопритежател
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Всички ФИАТ-и са така...Незнам защо са го направили по този начин? Може би защото когато е изгасена колата и самата спирачка не работи Има и друго което е необяснимо:- на Брава-та на лоста за чистачките има степен нагоре, което е еднократно изчистване... Та, защо не са го направили когато е изгасена колата да можеш да си изчистиш по този начин стъклото?- защо при изгасен двигател (не на контакт) каквото и да правиш не можеш да си вдигнеш или свалиш стъклата??? (При Бравао) На другите коли при отваряне на вратата можеш да си вдигнеш стъклото... по-тарикатите пък си имат степен на ключа, която е между 0 и "контакт" при която работи почти всичко ел. ... (до колкото знам при темпрата става точно с отваряне на вратата)
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      дам и на Пунтото го имам тва еднократно изчистване на предния джаминаче другото което е глупаво е че не можеш да си оставиш на габарити нощем колата само от външната страна а всичко трябва да свети мерси все пак за инфото сега остава тия говеда от Армеец да ми върнат колата както им я дадох че ВЕЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        Можеш да я оставиш на габарити, специално за Пунтото на патронника има едно черно копче леко дъговидно което може да се натисне(но не си спомням как се правеше дали беше на контакт и тогава го натискаш и вадиш ключа или....) и след това спокойно можеш да изкараш ключа от патронника и колата си остава на габарити.

        Коментар


          #5
          lamarin1 написа:
          Можеш да я оставиш на габарити, специално за Пунтото на патронника има едно черно копче леко дъговидно което може да се натисне(но не си спомням как се правеше дали беше на контакт и тогава го натискаш и вадиш ключа или....) и след това спокойно можеш да изкараш ключа от патронника и колата си остава на габарити.
          той имаше предвид да остави само габаритите от страната на улицата...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            Не съм съгласен за стоповете, като натистна спирачката на моята при изгасен автомобил си светва отзад. А стъклата - като включа алармата и се вдигат. Моята обаче е с комфорт пакет, не знам дали за стоповете има ефект.Сега като се сетя на Пунтото на жена ми светват. Но пак ще проверя че не съм сигурен 100%.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар

            Working...
            X