Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TIPO - шумове в купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    TIPO - шумове в купето

    Привет! Изследвал съм достатъчно проблема, но ми е интересно и вашето мнение! Длъжен съм да предопредя че колата е доста добре обслужена! Проблема е че всичко изглежда OK но по някакъв начин усилва и вкарва шумовете в купето. Например, ако имате разбит преден десен лагер започвате да го чувате все едно че сте на фуния до него, или, до преди на 3000 оборота пееше, а сега вкарва нискочестотно бумтене! Единственото загнило място е малко по праговете но още са цели! За да не ви отегчавам с обяснения ще спра до тук, и ще чакам вашите мнения! Колата е типо 1.4 карбуратор! С най-добри пожелания, Никола!
    fiat divak

    #2
    Re: TIPO - шумове в купето

    nikotipo написа:
    Привет! Изследвал съм достатъчно проблема, но ми е интересно и вашето мнение! Длъжен съм да предопредя че колата е доста добре обслужена! Проблема е че всичко изглежда OK но по някакъв начин усилва и вкарва шумовете в купето. Например, ако имате разбит преден десен лагер започвате да го чувате все едно че сте на фуния до него, или, до преди на 3000 оборота пееше, а сега вкарва нискочестотно бумтене! Единственото загнило място е малко по праговете но още са цели! За да не ви отегчавам с обяснения ще спра до тук, и ще чакам вашите мнения! Колата е типо 1.4 карбуратор! С най-добри пожелания, Никола!
    И при мен е така.Моето типо също е 1.4 карбуратор и се чуват виения и скърцания.А всичко е наред ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      коли на тези години е нормално да има шум

      Коментар


        #4
        Много се радвам за тези доброжелателни отговори!!! Да поясня, повдигам темата за шумоизолация, не защото не мога да си реша проблемите сам, а защото е еднаква по важност с всички инжинерни проблематики! Мойте автомобили са винаги изключително стараи, и за сметка на това всеки ден имам възможност да ги сравнявам с чисто нови возила! И да ви кажа продължавам да си карам старите кокали! Ако за темата "шумоизолация", няма интерес, просто ми кажете! С най-добри пожелания!
        fiat divak

        Коментар


          #5
          ...... а и забравих да кажа че типото е 88-а година!
          fiat divak

          Коментар


            #6
            Ами типотата след 91-ра имат много дунапрен под таблото и освен това някои имат и едно кече в двигателния отсек между мотора и купето. Твоето е от първите и няма тази звукоизолация нито дунапрена.

            Коментар

            Working...
            X