Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за табло на брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за табло на брава

    Значи въпроса ми е следния, мога ли да сложа табло от браво 2000г. с дигитално отчитане на пробега , на брава целта ме е само че харесвам повече това табло отколкото това на бравата. Разбирасе най важното е да отчита правилно всички параметри някой зблъсквал ли се е с този проглем или пък споделете кам кого да се обърна по този въпрос. Благодаря предварително.
    "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

    #2
    Те сички отчитат дигитално коя кгодина е твойта брадва?
    АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

    Fiat 1100L 42г.

    Коментар


      #3
      От първите края на 95 ноември
      "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

      Коментар


        #4
        FireBlade написа:
        Те сички отчитат дигитално коя кгодина е твойта брадва?
        На Бравите да, но при Браво повечето са с механично отчитане на изминатите километри. Конкретно към въпроса на колегата, много сложна задача, ще ти се наложи преправяне на всички кабелчета влизащи в буксите, а пък и датчика на скоростната кутия мисля, че е различен. Също така може компютъра ти да не разпознае това табло или да стане беля. За да ме разбереш, какво имам предвид погледни третият файл към сервизното ръководство.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Колега имам надежда че ще стане поради простата причина че бравите след 99’г. са с такова табло в четвъртак сам се оговорил с един колега от форума с такова браво да пробва с неговото табло и се надявам да стане
          "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

          Коментар


            #6
            bravas написа:
            Колега имам надежда че ще стане поради простата причина че бравите след 99’г. са с такова табло в четвъртак сам се оговорил с един колега от форума с такова браво да пробва с неговото табло и се надявам да стане
            Пак те съветвам да видиш в ръководството голямата разлика в буксите, а после и в разположението на кабелите. Просто ще си спестите излишен труд...А то и имало прясна подобна тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56075
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар

            Working...
            X