Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво съм сменил по колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Днеска си смених и съединителя комплект.Колата показва че е на 124000км.На стария феродов диск му няма почти нищо и не е износен никак.Причината се оказа в лагера той е заядал и от там се изтъркали пластините на притискателния диск и не можеше да отделя леко. Сега без усилие педала отделя .Така че откакто съм я купил през септември миналата година до сега съм сменил следните неща.Съединител комплект 80лв за работа 30лвТермостат 16лв 0лвМахнах катализатори сложих гърне 25лвЗа сега да чукна на дърво не се задава друго за смяна.Остава сама да карам
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #32
      БРАВО 1,8 16V

      Ами според мен Фиатката е на много прилично ниво на качество,карам Браво вичи една година и съм приятно изненадан от него единствената част засега е някаква гумена тръба която се намира след дебитомера преди инжекцията, другото само консумативи.А между другото колата е Браво 1.8 16V GT 98г. Преди съм карал само немски коли но след като се повозих в Италианска разбрах колко съм загубил,а и поддръжката на Фиат е една от най приличните като цени,въпросната гума я поръчах във Ванто Трейд за 30 лв. с доставката а тя е с едно разклонение скоби и доста специфичен профил.
      FIAT Coupe

      Коментар


        #33
        от юли ’04 до сега (15000 км) съм сменил само термостат ~76.00 лв, но май и на спирачките им идва времето....
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #34
          Re

          Онзи ден смених носачите на Бравото - 150лв.
          Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

          Коментар

          Working...
          X