Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво съм сменил по колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tempra написа:
    Фиат Темпра 1991г. 1.6 карбуратор 159А3000 158 000 км.От ноември 2003 до момента:сменени:стартер на втория месец/новия беше в комплект с колата, аз само го монтирах/накладки предни комплект - юли 2004г. 27 лева-пълен боклук, на Шипка се стопиха, педала стана мек и едвам спирах...не помня марката, купих ги от едно "блоково" магазинче срещу хотел ХемусЗадни такива, доставени от колегата Мариобг - с комбинация от шлайфане на барабана и ремонт на ръчната-супер доволен и от ръчната и от феродото - всичко ми излезе около 35 лв.Дистрибуторна капачка - преди една седмица, за сега нямам оплаквания. 15 лева /Дружба 2 - "Ем комплект"/Предстоящи събития:Заден капак и десен стоп- след "среща" на колата с едно дърво пред блока на Мариобг в Троян...не е фатално, но мястото на удара е такова, че няма как да се изчука...чакам лятото, за да сложа новия капак и да се боядиса..."Реглаж" на предна броня-виси леко след "случайна среща" в дупето на едно фиатче тип баничарка на орлов мост, заради бързащ пешеходец-самоубиец...Нови джанти в комплект с летни гуми - има още време....Та това е, общо взето съм супер доволен, тук не включвам грижите около консумативите-масла, ремъци и най-голямата ми болка-АГУ-то....В най общ смисъл, особенно на фона на стария ми автомобил, който гореше повече масло от бензин, смятам че Темприте са си супер колички, стига да си ги гледаш, галиш, глезиш, да се отнасяш внимателно, с финес, нежност.......както подобава на една дама.
    +Абе, Иване... Ти за тая година и три месеца нищо не си пипал по колата ве? Носачи да си сменял, маншони, амортисьори? Ауспух? Съединител? Баси, аз ли съм попаднал на най-големия трошляк, или по-точно сам съм си го изпотрошил ... за мен ...Иван всъщност не е ли Явор..или и аз съм бил пиян на Вакарел...

    Коментар


      #17
      emdless4 написа:
      Абе, Иване... ...
      Браво бре...не те ли е срам...що литри ракия и бири сме изпили заедно......къв Иван бре, Явор съм...или като сме се запознавали е било на Вакарел - пияни като мотики......

      Коментар


        #18
        Та по въпроса - нищо друго не съм пипал, ни шарнири, ни накрайници...............нищо.....Колата си е супер и ми гори 300 гр. масло от смяна на смяна....Мариобг е свидетел - коментирали сме това.

        Коментар


          #19
          Tempra написа:
          emdless4 написа:
          Абе, Иване... ...
          Браво бре...не те ли е срам...що литри ракия и бири сме изпили заедно......къв Иван бре, Явор съм...или като сме се запознавали е било на Вакарел - пияни като мотики......
          Е са... нужно ли е да разкриваме самоличността си тук

          Коментар


            #20
            emdless4 написа:
            Tempra написа:
            emdless4 написа:
            Абе, Иване... ...
            Браво бре...не те ли е срам...що литри ракия и бири сме изпили заедно......къв Иван бре, Явор съм...или като сме се запознавали е било на Вакарел - пияни като мотики......
            Е са... нужно ли е да разкриваме самоличността си тук
            А...те нас вече си ни знаят....Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 :

            Коментар


              #21
              Tempra написа:
              [нужно ли е да разкриваме самоличността си тук
              А...те нас вече си ни знаят....Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 :[/quote]гъгъгъгъгъгъгъг

              Коментар


                #22
                ...

                Коментар


                  #23
                  me_to_u написа:
                  Колкото поста съм прочел и снимки видял за събитията около световноизвестните вече сбирки на култовото място Вакарел, стигам до извода че там се провежда някаква гига-мега яка вакханалияНаправо ви завиждам!!!
                  Ами.....малко ме е срам.....аз не съм такова момче би казала мама...."интелигентин" съм...културен...възпитан...с медицинско образование........... обаче само там мога да се отпусна хубаво, да си почина, да се видя с добри приятели, да не говорим че това място е със супер емоционално значение за мен / а ся да не казвам що.../....абе супер е там.....заслужава си да дойдеш от Варна някой уикенд, повярвай ми...заслужава си.

                  Коментар


                    #24
                    [quote="Tempra"]
                    me_to_u написа:
                    заслужава си да дойдеш от Варна някой уикенд, повярвай ми...заслужава си.[/b]
                    ми да, кара ми се Купе me_to_u определено трябва да дойдеш някой път

                    Коментар


                      #25
                      ...

                      Коментар


                        #26
                        flx написа:
                        Какъв е смисалът да сменяш късите с дълги? нещо не те разбрах От снимката ти виждам че твойте фарове малко се отличават от мойте- на мойте стъклата са прозрачни-/мисля, че така се казваще/ и на късите има лупи- при тебе така ли е?
                        И мойте са прозрачни с лупи на късите.....а като ги смених, просто късите са по силни, а аз това искам.
                        Alfa 156 2.0 TS
                        Alfa 156 20VTurbo
                        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                        Locost TF1 3.0V6

                        Коментар


                          #27
                          До Модератора

                          Моля изтривай постовете които не са по темата-иначе ще трябва да пеочетеме за всички купони преди да си намериме полезната информация-така нещата се разводняват и заприличваме на голфаджии.

                          Коментар


                            #28
                            dodosan, за да не те дразня и да не отварям работа на модератора изтрих моите излишни постове. Ще се опитам повече да не нарушавам информационната цялост на темите, че да не взема да се превърна в ’’разводнен голфаджия’’.

                            Коментар


                              #29
                              ???

                              май колите ви не се развалят вече-радвам се че е така

                              Коментар


                                #30
                                Re

                                Днес си смених дръжката на дясната врата на Бравото, защото старата беше изгоряла от слънцето защото е гумирана отгоре. Дръжката струва 29лв. в Александър Ауто, но се сменя адски трудно. Няма почти никакъв достъп до нея отвътре, разкача се цялата брава и т.н. - с две думи е...а работа
                                Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

                                Коментар

                                Working...
                                X