Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със седалка-Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със седалка-Пунто

    на пунтото ми заяде машинката за регулиране височината на шофьорската седалка и остана вдигната на високо... не иска да се върне в нормално положение .какво се прави сега ?Колега,преименувах поста...за справка виж общите условия на форума...vesko.t

    #2
    Re: проблем със седалка-Пунто

    feelsomething написа:
    на пунтото ми заяде машинката за регулиране височината на шофьорската седалка и остана вдигната на високо... не иска да се върне в нормално положение .какво се прави сега ?
    Седни на седалката,издърпай ръчката напред,след това я завърти надолу до хор.положение...понякога този механизъм заяжда,когато седалката не е натоварена...Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      няма проблем за името на поста мерси дори.......колега тръшках се не иска да се върне , защо ли я дигнах ? а и за какво е това изтегляне на горе като нишо не става с него

      Коментар


        #4
        feelsomething написа:
        .......колега тръшках се не иска да се върне , защо ли я дигнах ? а и за какво е това изтегляне на горе като нишо не става с него
        Колега,ще ме извиниш за уточняващия въпрос,но когато седалката е вдигната във високото положение,ръчката също сочи нагоре-не точно вертикално,нещо~60 градуса-за да се свали се премества надолу-до хор.пол.,както писах...Още нещо:под седалката отдолу има един амортисьор като тези за задния капак,но по-къс,откачи го и пробвай,може да е заял...Успех !
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар

        Working...
        X