Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с стрелката на горивото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На мен кошницата ми е перфектна .. по късно ще пиша дали при ел помпа нивомера е същия!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #17
      Аз се чудя дали да си играя сега да разглабям резервоара, като в момента стрелката се движи добре или да чакам пак да се развали, И при вас ли колеги /със същия проблем/ така първо се разваля после всичко окей и после пак ли се разваля или направо се разваля, щото на мен го направи само в деня в който пуснах темата и се надявам да не се повтори
      фиат мареа 2.4тд
      опел фронтера

      Коментар


        #18
        На мен кошницата ми е ок.. вече е изчистена и сложена в резервоара. Търся само нивомер. На ел. помпите е същия!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #19
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ghlight=Ето ви още две теми по въпроса.

          Коментар


            #20
            Може и да не е нивомера, а самата стрелка в таблото.Иначе ако е нивомера автора на темата да търси изгоряла бензинова помпа и да си вземе нивомер от нея.На мен като ми течеше щуцера на бензиновата помпа си купих изгоряла такава, истърбуших мойта си и смених карантиите на игрорялата. До сега нямам никакъв проблем.Цялата операция ми отне 15лв и 30мин играчка пред блока.
            _/''''''''''''''''''''''''\_
            //---------------\\
            [( )== //// ==( )]
            |_|'------------'|_| ....Punto

            Коментар


              #21
              Здравейте, да изтупам прахта от темата. Имам Фиат Дукато, 2002г. 2.8, със следният проблем. При зареждане с гориво стрелката стига почти до пълен резервоар. При пътуване пада до малко над половината и остава там. Сменил съм датчика, но ефект няма. Моля, ако някой е имал такъв проблем да сподели как го е решил.

              Коментар

              Working...
              X