Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак ме удариха :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    pugsy написа:
    как е потдала точно от зад,пантите ли са криви или задния панел зад бронята е хлътнал
    задната престилка беше хлътнала, но не се виждаше външно - та и от Евроинс ме караха да демонтирам бронята и да се връщам за вторичен оглед (заведох щета на паркинг), за да се установи това хлътване.... е след като се върнах с демонтирана броня, се съгласиха с мен, че има такова хлътване и го описаха, иначе се опитаха да ме изкарат, че си измислям ... вече е поправена хлътналата задна престилка - с някакви хидравлични приспособления я разпънаха и багажника е наместена в сервиза където сменяха тампона на скоростите и конзолата, която държи двигателя, се оказа, че са ми сложили грешен тампон (вероятно за дизелова кола) и от там колата тресеше яко, за мой късмет бях запазила стария тампон, върнаха го и колата заспа... сега карам със скъсания тампон, докато ми го сменят с правилния (надявам се днес) остава и малко пребоядисване отзад (при познат майстор, който ще ми вземе почти само за боята) и се надявам с това да се приключат главоболията... но пак като сложа чертата този нищо и никакъв напръв поглед удар ще ми бръкне с около 250-300лв в джоба... на всичкото отгоре Евроинс искат да си платя и последната вноска за каското, за да задвижат щетата (а иначе трябваше чак юни месец да я плащам).....
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    Коментар


      #32
      За да искат да си платиш последна вноска от каско-то явно ще ти изплатят бая пари.

      Коментар


        #33
        pugsy написа:
        За да искат да си платиш последна вноска от каско-то явно ще ти изплатят бая пари.
        ОХ не искам да се радвам предварително докато не видя решението за сумата. Ще съм доволна поне да ми покрие разходите... а за изгубеното време и похабените нерви ще пия една студена вода за успокоение :D ще се похваля или оплача веднага щом видя на колко са ми оценили щетата, което ще стане след 20 дни най-малко....
        Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

        Коментар


          #34
          Въпреки,че си се оправила със застрахователите си гони и виновника.

          Коментар


            #35
            pugsy написа:
            Въпреки,че си се оправила със застрахователите си гони и виновника.
            оооо задължително, няма да го оставя намира.... обещах да го чакам 2 месеца, но след 2 месеца не ми ли даде парите, които е обещал..... горката му кола на какво ще заприлича поне ще си излея яда, ако не успея да си взема парите
            Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

            Коментар


              #36
              Не чакай 2 месеца тоа ще те забаламоса не се ли опраите до 2-3 дена
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #37
                bmahob написа:
                Не чакай 2 месеца тоа ще те забаламоса не се ли опраите до 2-3 дена
                златно правило е това,чакаш ли ще увиснеш,не му давай мира,докато не си вземеш парите.виждам,че не ти се занимава много с тоя,но без да си търсиш постоянно дължимото,няма да получиш нищо!Оставиш ли го да се успокои и стотинка няма да видиш! Гони го отсега до дупка!!!
                ex.Мареа ТД100

                Коментар

                Working...
                X