Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак ме удариха :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пак ме удариха :(

    За добро утро един се засили в мен тази сутрин резултатът видимо беше само ожулена задна броня и пета врата, но като потеглих, се оказа по-сериозно... сега колата е на сервиз със скъсана конзола, която държи двигателя и скоростната кутия...... докато стигна до Младост, двигателят почти беше изпаднал .... понеже не викахме КАТ с човека, който ме удари, трябва да му кажа сума, която ще ми покрие щетите. Смяната на конзолата я знам вече колко струва.... Моля ви кажете ми ориентировъчни цени за пребоядисване на задна броня и пета врата (няма за изправяне, само дълбоки драскотини са), за да знам колко да му искам на този......
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Сяматай си по 200лв. на детайл, не знам в СФ колко взимат, но тука във ВТ е около 100-150лв. Направо му закръгляй цената на 500лв. зависи колко е одраното, но ако ще се пребоядисва цялото това е цената, като сметнеш и ядовете.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      van_dal написа:
      Сяматай си по 200лв. на детайл, не знам в СФ колко взимат, но тука във ВТ е около 100-150лв. Направо му закръгляй цената на 500лв. зависи колко е одраното, но ако ще се пребоядисва цялото това е цената, като сметнеш и ядовете.
      Какви 200лвДЕТАЙЛ...100-120лв си е ...Ако не е някакъв Хамелеон
      Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
      Fiat Punto 1.2 16v LPG

      Коментар


        #4
        Ей сега питах мой приятел, каза по 110лв. на детайл. (това е с всичко включено в цената)Ако искаш мога да ти дам телефон и адрес.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Trace, дай моля те координати, да отида ако мога утре като я взема от сервиза да погледне и да каже на място колко (на петата врата е съвсем малко и вероятно и с пастиране само ще се оправи)а боята е обикновена - бяла акрилна, нищо хамелеонско в таз’кола няма
          Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

          Коментар


            #6
            Да толкова е боядисването.Баща ми взима по 100 лева на детайл с труд и материали.
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              незнам къде колко взема ама тука в Бургас обаче на мене за одраскана задна броня и задна дясна врата,като вратата беше леко хлатнала ми излезе 420лв.
              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
              Ex.Opel Astra

              Коментар


                #8
                По 150лв на детайл казвай,все пак хубаво боядисване си е пари в София.

                Коментар


                  #9
                  Жената не пита колко ще и струва, а колко да иска на онзи за боядисване и т.н. Сума от 1000 лева ако не стигне - 1500, 2000.... Ако не му изнася - акт, точки, кат, и пак ще си плати. Оня ако не иска - звъниш в кат, казваш че току що те е ударил и е избягал

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    Жената не пита колко ще и струва, а колко да иска на онзи за боядисване и т.н. Сума от 1000 лева ако не стигне - 1500, 2000.... Ако не му изнася - акт, точки, кат, и пак ще си плати. Оня ако не иска - звъниш в кат, казваш че току що те е ударил и е избягал
                    Мисля ,че ние като напишем колко ни е струвало на нас подобен ремонт, тя би трябвало да сметне колко да му иска.
                    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                    Ex.Opel Astra

                    Коментар


                      #11
                      Обаче идиотът му с идиот нямал сега пари, ще ми ги даде ама след месец-два какво мога да направя в случая след като допуснах глупостта да не извикам КАТ на място? Удара отзад ще го опиша като шета на паркинг, все ще взема някой лев, ама с тая конзола дето ми струва 130 лв какво да правя????
                      Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                      Коментар


                        #12
                        heraldita написа:
                        Обаче идиотът му с идиот нямал сега пари, ще ми ги даде ама след месец-два какво мога да направя в случая след като допуснах глупостта да не извикам КАТ на място? Удара отзад ще го опиша като шета на паркинг, все ще взема някой лев, ама с тая конзола дето ми струва 130 лв какво да правя????
                        А каква ти е гаранцията, че след месец два ще ти ги даде....звъни на КАТ, както ти каза Оги малко по-нагоре.
                        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                        Коментар


                          #13
                          КАТ КАТ ама толкова се бях ошашкала, че не му записах номера на колата, иначе имам домашен телефон (валиден - проверих), GSM, ЕГН, номер на лична карта и домашен адрес, ... но хич не се сетих да запиша номера на автомобила.... май ще ми остане за спомен и като обица на ухото за следващия път
                          Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                          Коментар


                            #14
                            Колеги Софиянци, утре е събота - почивен ден. Съберете се няколко човека и отидете на гости на злосторника, да помогнете на колежката. Явно не се впечатлява от жена и няма намерение скоро (ако въобще има) да й плати. Но мисля си, че ще намери много бързо парите, ако попитат за тях 4-5 мъже. Как мислите?

                            Коментар


                              #15
                              абе аз ли съм глупав или не мога да разбера къде е логиката да те ударят отзад а да ти се счупи конзолата на скоростната кутия
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                              Коментар

                              Working...
                              X