Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предпазители - Браво (Еку Еърбег)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    chaikata написа:
    ... кабелите .. лесна работа ... как да разбера кои номер да гледам като търся ..... пък ъо отсега нататък тая кутия няма да седи там .. ще я преместя някъде ... да не е под водата точно ...
    Еми виж... аз два пъти ти напомням да първо да си оправиш теча и после да се занимаваш с другите неща, но ти не слушаш... Трудно ще намериш по-сполучливо място за контролера, а и мястото му не е случайно! При евентуален удар мястото, където седи едва ли ще бъде деформирано, т.е. ще задейства еърбега безпроблемно. Препиши всички номера, снимай с телефона, или ходи с устройството по моргите за да си търсиш друго.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #32
      аз нямам течове там .. прегледал съм .. а това за деформирането ... според мене трябва да има сензори някъде под капака , примерно на роговете ....

      Коментар


        #33
        Няма никакви сензори на роговете- това да не ти е ракета- единствено опъването на колана. :D
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #34
          темата са отклони много .... трябва ми екуто на балоните ..

          Коментар


            #35
            Колега само да ти кажа че щом е изгоряло значи е имало теч,щом е имало котлен камък значи е имало теч......а дали предния собственик е сменял радиаторче,това може да се разбере ако го огледаш дали е оригиналното......така и така си разглобил-смени го щото после пак ще се плескаш,а пък тази кутийка винаги може да я преместиш малко по-нагоре,стига да си намериш такава.... виж напиши тема в "купува" и разглеждай и питай в "продава авточасти"Значи:ТЪРСИ СЕ "ЕКУ" ЗА 2-ка AIR BAG
            Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
            Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
            Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

            Коментар


              #36
              а дали ще ми свърши работа еку от браво 2001 ... при положение че моята е 96 .... и моята е с 2 а тая другата с 4 балона .... от такава с 1 еърбег да не питам ... предполагам няма смисълстанаха доста противоречиви мнения на хора от форума .... "те са еднакви , различават се само по това за колко еърбега са " , " те са различни , само по номера можеш да ги сравниш " " те са едни и същи , само буксата е различна " вече тотално се обърках

              Коментар

              Working...
              X