Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

няма напрежение на запалката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    няма напрежение на запалката

    няма напрежение на запалкатапо-точно не идва на буксата отзадна ответлението на пепелника има напрежениено на запалката нямана какво може да се дължикъде е бушона на запалкатапо принцип проверих всички бушони, но нито един не беше изгорялдавайте съвети
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    Re: няма напрежение на запалката

    alvanovo написа:
    няма напрежение на запалкатапо-точно не идва на буксата отзадна ответлението на пепелника има напрежениено на запалката нямана какво може да се дължикъде е бушона на запалкатапо принцип проверих всички бушони, но нито един не беше изгорялдавайте съвети
    Отвори капака който се намира на таблото под лоста за мигачите , с три винта. на гърба на капака имаше обозначение кои бушон е за запалката. Казваш че си проверил всички бушони виж пак , мисля че беше 10 А
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Re: няма напрежение на запалката

      Atanas71 написа:
      alvanovo написа:
      няма напрежение на запалкатапо-точно не идва на буксата отзадна ответлението на пепелника има напрежениено на запалката нямана какво може да се дължикъде е бушона на запалкатапо принцип проверих всички бушони, но нито един не беше изгорялдавайте съвети
      Отвори капака който се намира на таблото под лоста за мигачите , с три винта. на гърба на капака имаше обозначение кои бушон е за запалката. Казваш че си проверил всички бушони виж пак , мисля че беше 10 А
      утре ще видя на капака, май нямаше нищо и пак всички бушони нановочудя се какво има
      Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

      Коментар


        #4
        alvanovo, по принцип трябва да имаш ток към запалката само при контакт. Ти как провери?

        Коментар


          #5
          daley написа:
          alvanovo, по принцип трябва да имаш ток към запалката само при контакт. Ти как провери?
          да, точно на контактнали там съм закачил и антирадара и две неончетаза да използвам тока като е на контакт
          Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

          Коментар


            #6
            При мен запалката също не работеше, заради изгорял предразител.Намира се, като се свали капака пред предпазителите, в горния край има предпазители зад пласмасови решетки,в дясната колона вторият отдолу нагоре е за запалката (30А), поне при мен е така.
            Фиат Типо 1.4 2017г.

            Коментар


              #7
              Даниел Спасов написа:
              При мен запалката също не работеше, заради изгорял предразител.Намира се, като се свали капака пред предпазителите, в горния край има предпазители зад пласмасови решетки,в дясната колона вторият отдолу нагоре е за запалката (30А), поне при мен е така.
              прочетох това, което си написал и веднага слязох до колата да проверяточчно така излезесмених го и вече имам работеща запалкасега ще прехвърля захранването на допълнителните уреди, светодиодите и антирадара отново на запалката, защото там е по-подходящоБЛАГОДАРЯ МНОГОкато идвам до варна ще трябва да почерпя
              Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

              Коментар


                #8
                Може и да греша но смятам че Ти се събират прекалено много консуматори на запалката и за това Ти е изгорял предпазителя.А може просто да Му е дошло времето .
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  batproho написа:
                  Може и да греша но смятам че Ти се събират прекалено много консуматори на запалката и за това Ти е изгорял предпазителя.А може просто да Му е дошло времето .
                  играх си с една руска запалка и затова май изгоряа общата мощност на консуматорите е някъде към 50 ватане повечеможе и по-малко
                  Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                  Коментар


                    #10
                    Е щом си Му помогнал да изгори това вече е друга работа
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      Благодарение на колегата infirm който е имал същия проблем, и е писал как го е оправил но в подфорум автоелектроника
                      Фиат Типо 1.4 2017г.

                      Коментар

                      Working...
                      X