Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата бяга надясно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    200лв сеедно каза 20лв `бати фиат рулЗа Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #32
      еми като са има на предвид че почето сичко е сменено с регулажи работи + труд.. за свършената работа си е нищо.. ако отидеш тва да ти го напраят на друга кола ще се молиш да ти вземат 200 лева
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #33
        Сега се връщам от Вип Сервиз на Малинов, казаха ми че колата не е за реглаж, пак въртяха лява-дясна. Оказа се че дърпа 1во наляво и като се обърне надясно. Обърна гумата на джантата. Дадох 32.50 лв и проблема остана, и накрая съм решил да видя един познат има Браво, ако са му 14-ки гумите да сложа неговите предни, вместо мойте и ако дърпа пак ще е нещо по предницата.П.с. Интересното е че като давам газ колата дърпа, а като оставя по инерция си върви в перфектна права линия
        Fiat Bravo 1.4 12v

        Коментар


          #34
          gamencerista написа:
          Сега се връщам от Вип Сервиз на Малинов, казаха ми че колата не е за реглаж, пак въртяха лява-дясна. Оказа се че дърпа 1во наляво и като се обърне надясно. Обърна гумата на джантата. Дадох 32.50 лв и проблема остана, и накрая съм решил да видя един познат има Браво, ако са му 14-ки гумите да сложа неговите предни, вместо мойте и ако дърпа пак ще е нещо по предницата.П.с. Интересното е че като давам газ колата дърпа, а като оставя по инерция си върви в перфектна права линия
          едва ли е гума при това положение
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #35
            gamencerista написа:
            ...П.с. Интересното е че като давам газ колата дърпа, а като оставя по инерция си върви в перфектна права линия
            Те тва ако не е симптом за заминал тампон на носач - здраве му кажи.

            Коментар


              #36
              Airfan написа:
              gamencerista написа:
              ...П.с. Интересното е че като давам газ колата дърпа, а като оставя по инерция си върви в перфектна права линия
              Те тва ако не е симптом за заминал тампон на носач - здраве му кажи.
              Еми десния носач е чисто нов, с нови тампони
              Fiat Bravo 1.4 12v

              Коментар


                #37
                Значи е левият.

                Коментар


                  #38
                  jamesdavidso написа:
                  Значи е левият.
                  По принцип го мислих и аз този вариант, но го изключих поради факта че като сложа лявата гума отдясно колата бяга надясно
                  Fiat Bravo 1.4 12v

                  Коментар


                    #39
                    Оказа се, че и моята бяга надясно. Оказа се и че лявата ми джанта е крива отвътре. В понеделник ще изправя двете предни и ще видим как е. Ще пиша ако се оправи.

                    Коментар


                      #40
                      Със братовчеда сменяхме гумите, с негови гуми колата пак бяга надясно. Вече обмислям варианта да си я карам така, все пак няма да карам без ръце
                      Fiat Bravo 1.4 12v

                      Коментар


                        #41
                        нз до каква степен ти бяга но на вуйчоми направо се омаряш да даржиш и да не му даваш да килне на една страна.. сам си прецени
                        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                        Коментар


                          #42
                          Еми по принцип мога да си държа волана и с 1 пръст. Евентуално само ще поглена дали е сложен правилно носача, както каза колегата по горе.
                          Fiat Bravo 1.4 12v

                          Коментар

                          Working...
                          X