Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

не ми светят копчетата заел.ст и пепелника

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Vladim написа:
    gdd55 написа:
    Vladim написа:
    gdd55 написа:
    Нямам изгорели крушки проверих ток не идва
    Как ги провери?
    Много е сложно няма да ти кажа :P как може да се провери една крушка дали работи или дали стига ток до нея тва се у4и по тродово в трети клас
    Виж... аз се опитвам да ти помогна, а не да се базикам... Исках да кажа, че крушките най-сигурно се проверяват с милтицет, а не само визуално.
    Аз имам един тука 100 лева маи го бях купил като у4ех тв и радио техника в средното си специално и маи с него мерих не на око

    Коментар


      #17
      по горния пост: бреййй по темата: най-добре отиди на електротехник да ти намери проблема от къде е, пък и да не си носиш сам отговорност ако счупиш нещо по пътя си към истината
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #18
        Ама вярно брей... Ама да се беше изразил, че не ти светят светодиодите в бутоните, че да те разбера, че си спец и да не се хабя да пиша. :D
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Момчил написа:
          Vladim написа:
          Момчил написа:
          Крушката на пепелника се дърпа нагоре(излиза лесно с поклащане ляво-дясно), и мойте за ел. стаклата не светят, ама си мислех, че просто са си така, явно ще трябва да се разглобява.Знам, че не е по темата, ама може ли някой да ми каже дали всички BRAVI имат датчик за отворени врати, защото при мен не свети никаква индикация(странно като се има в предвид, че при TIPO-то ми имаше)
          Разбира се, че имат. Как иначе ти светват плафоните за отопление на купето отпред, или съответно отзад? Просто са спестили не особено нужната индикация за напълно затворени врати, която заема доста място на табото.
          Всъщност не съм се изразил правилно, имах в предвид, че като се вгледам в таблото отблизо се вижда, че има индикация но не свети, та въпросът ми беше дали свети тази индикация фабрично и на мен явно ми е изгоряла крушка, или фабрично не свети
          колега при мен има индикация и свети - червена врата!
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар


            #20
            При теб има така нареченият бордови компютър, който е есктра и не се вгражда серийно.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              @Vladim: Колега има ли нещо специално при свалянето на пластмасата на бутоните. Имам в предвид самата дръжка.
              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

              Коментар


                #22
                Коя точно пластмаса колега?Ако е тази на вратата, има щипки, но и две видии, с рапидни глави.Вътре, там където ти влизат пръстите. С гумени тапи отгоре. При мен е така.
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  #23
                  има ли някаде подробна тема как се свалят копчетата за стаклата че и моите светят когато си искат
                  запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

                  Коментар


                    #24
                    Ето тук има една темичка:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...hp?p=77485Ей тука е истината
                    now. BMW E39 523i '98 170hp
                    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                    Коментар


                      #25
                      Човека е написал Brava.Не знам на Bravo, Marea и други как е, но на Brava осввен пластините [щипки в предната част] има и два рапидни винта.Това никъде го няма написано, поне аз не видях и някой с напъване само от прочетеното може и да счупи нещо.Та ...1. Пластини в предната част. С тънко острие излизат. Аз препоръчвам използването на пластмасова линия за чертане.2. Два винта в кухината където влизат пръстите при затваряне на вратата. Имат гумени тапи върху тях.Първо се развиват винтовете, после се вадят пластините.
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        #26
                        Демонтажhttp://store.picbg.net/pubpic/4F/8D/...5a24d0ec15.JPG

                        Коментар

                        Working...
                        X