Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ-Браво!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ-Браво!!!!

    Здравейте колеги,имам следният проблем.Колата е Браво 96г,16В,103кончета.От два-три дни чувам някакво стържене при натискане на спирачка.По скоро при по силно натискане.Какво може да е според вас.Аз си мисля за накладки,дали съм прав??P.S.Моля модераторите да не ме баннват(и ние сме хора с грешки) че пускам темата в този раздел,но в раздела в които трябва да е почти никои не пише Не се притеснявай,за такива неща бан не даваме,трябва да се постараеш повече.Обаче си поправи заглавието,за да е по-ясно каква помощ търсиш.Модераторски екип на fiat-bg.org.
    Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

    Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

    #2
    Най вероятно да си прав. Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
    Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

    Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

    Коментар


      #3
      Колега то е ясно какво е, ами бегай да ги сменяш преди да си надрал дисковете или да си се утерпал някъде.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        van_dal мисля че си много прав.Кажете ми само колко пари са горе-долу едни свестни накладки(само предните,че задните са си ОК)и каде бихте ми препоръчали да хода да ги сменя(сервиз).Хайде със здраве.
        Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

        Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

        Коментар


          #5
          Свали си джантите и ще разбереш дали ти е износено феродото с един поглед. Комплекта е към 40лв.

          Коментар


            #6
            Колеги,препоръчайте ми някой свестен сервиз кадето да отида да ги сменя накладките,а също и да ми прегледат окачването и предницата за други проблеми(биалетки,лагери и т.н.).Наптил съм си от сервизи и затова искам някои кадето си разбират от работата и не ти дерат кожата?М/у другото-сервиза да е в София
            Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

            Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

            Коментар


              #7
              Някои колеги ползват "пермафуз" и са много доволни! Това са накладки с "меко" феродо.
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                #8
                В който и сервиз да отидеш, гледай майсторите или пък сам си купи, качествени накладки.Ще си спестиш много главоболия.На мен един ми беше сложил някакви китайски, които ми надраха спирачните дискове и след това и тях трябваше да сменям
                Ползвайте мигачи!
                Sometimes I feel like screaming

                Коментар

                Working...
                X