Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъсах жило на съединителя(вероятно)!Откъде да купя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    колега смених 3 жила за интервал от 2 месеца и мога да кажа независи толкова от жилото а от майстора който ти го слага защото 1-вото и 2-ро ми го слага познат(оставяше си ръцете) 3-тото го сложиха в D&N (бяха най близкия сервиз) и сега нямам проблеми с това и си е перушинка
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    Коментар


      #17
      metropolix написа:
      колега смених 3 жила за интервал от 2 месеца и мога да кажа независи толкова от жилото а от майстора който ти го слага защото 1-вото и 2-ро ми го слага познат(оставяше си ръцете) 3-тото го сложиха в D&N (бяха най близкия сервиз) и сега нямам проблеми с това и си е перушинка
      Още един глас за сервиз D&N / http://www.dn-bg.com/ /, конкретно този в Младост-2.Досега сервизите от които съм доволен за ремонт на колата в София са горния и сервиз Дунев /срещу хотел "ЦСКА" след 4-ти км/ :D .Може при тях да е малко по-скъпо, но разчиташ, че ремонта ще е качествен!!! :D
      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
      Среден разход на газ

      Коментар


        #18
        Операцията завършена!Успешен край!
        THE DRUMMER!!!

        Коментар


          #19
          Stefanaki написа:
          miro2177 написа:
          Да и на мен ми дойде странно.Като взех колата след няколко емсеца почна да прави пробл скоростите и скъсах жило. купих от магазин кадето имаше само един размер, същия като първото. моя човек го прокара по друг път но му се видя странно толкова дълго жило. след сва дена пак скъсах и отвори дебелите книги и видяхме три дължини. поръчахме най късото и пасна перф. даже мислехме дългото да го пускаме да минава отдолу, но няма как така да е било фабричнонздано колегата да не минава през тия перипети :D
          И с каква дължина на жилото си в момента?
          Еми най късото, но нямам никаква идея за точната дължина. вероятно е тази кояо ти спомена няколко поста по нагоре
          Brava 103HP
          ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

          Коментар


            #20
            Абе някъде към 40-50см е. Доколкото си спомням го имаше в Ахм Ауто

            Коментар


              #21
              И все пак да си кажа,ча макар по номер на рамата,макар и същото по дължина,жилото,което ми продадоха от магазина "Х",не стана!Оказа се че дължината на бронята на жилото е различна!Като звъннах ми отговориха че проблема е в това,че майстора ми не ги сравнил преди да монтира новото,но не отказаха да ми го заменят,ако успея да го почистя добре!Отказах се и го прегодихме,ама защо да става така-нали номера на рамата е критерия!Трябвало да ида на място с старото и да го меря!А ако то е останало някъде по пътя какво правя?
              THE DRUMMER!!!

              Коментар


                #22
                Най-добре е със старото жило в магазина, така се избира новото и не може да стане грешка. Вчера смених моето жило и съм възхитен. Дори не съм знаел, че педалът на съединителя може да върви като в масло, просто не се усеща. А старото беше пред скъсване, пак навреме съм го усетил.Сега ще трябва жилото да се регулира поне 1-2 пъти, докато улегнат тампоните. Лошото е, че е малко кофти процедура, сваля се акумулатора, за да имаш достъп и т.н.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар

                Working...
                X