Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъсах жило на съединителя(вероятно)!Откъде да купя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скъсах жило на съединителя(вероятно)!Откъде да купя?

    Потъна ми педала,и намерих пластмасови счупени части паднали в краката ми!Един приятел каза че е жило!Дали е така?И ако-да,откъде мога да купя в София?Има доста теми за магазини,но по-скоро разчитам на ваши впечатления!Благодаря!
    THE DRUMMER!!!

    #2
    Аз не съм ти приятел но ще ти кажа - "горна помпа на съединител", и сега ти какво ще купиш? Горна помпа, или жило?

    Коментар


      #3
      Благодаря ти за помощта!Великолепен си!Ето това се казва отговор-точен и прецизен!"VIVA" за такива остроумни "колеги"!
      THE DRUMMER!!!

      Коментар


        #4
        Re: Скъсах жило на съединителя(вероятно)!Откъде да купя?

        dimodd написа:
        Потъна ми педала,и намерих пластмасови счупени части паднали в краката ми!Един приятел каза че е жило!Дали е така?И ако-да,откъде мога да купя в София?Има доста теми за магазини,но по-скоро разчитам на ваши впечатления!Благодаря!
        Колега трябваше да напишеш за каква кола става дума явно твойто се е счупило при пластмасата където се захваща жилтоо за педалаиначе от вс магазин за авточасти за италянки ще има. потърси в Консумативи.но внимавай мн че примерно за мойта брава се оказа че има три вида жила, а тия в магазина незнаеха и твърдяха че е само един вид и брах мн ядове :D
        Brava 103HP
        ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

        Коментар


          #5
          http://axm-auto.com/
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #6
            Stefanaki написа:
            http://axm-auto.com/
            Ако е Браво тъй като досега не разбрахме каква е колата ти трябва дългото жило
            1.6 16v 96 г. 103 hp.
            България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
            Да мина да те взема...или да взема да те мина?

            Коментар


              #7
              metropolix написа:
              Ако е Браво тъй като досега не разбрахме каква е колата ти трябва дългото жило
              И за Брава е дългото.
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #8
                Хм коелги, малко излизаме от темата, но ми е интересно. значи аз съм с 1,6 и два пъти късах жила. оказа се за 1,6 има три жила и в мойта беше най дългото и то правеше голям полукръг и влиза в скоростите. от тая чупка за определено време се прокъсва. и в последствие пробвахме най късото и то влиза директно от педала в скоростите и за сега 5000км вс е пушка
                Brava 103HP
                ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                Коментар


                  #9
                  miro2177 написа:
                  Хм коелги, малко излизаме от темата, но ми е интересно. значи аз съм с 1,6 и два пъти късах жила. оказа се за 1,6 има три жила и в мойта беше най дългото и то правеше голям полукръг и влиза в скоростите. от тая чупка за определено време се прокъсва. и в последствие пробвахме най късото и то влиза директно от педала в скоростите и за сега 5000км вс е пушка
                  Наистина интересно.Аз като търсех ми казаха, че има две жила.Първо взех късото (L = 865/385) и след 30 мин. ходих да го сменям за по-дългото(L=1475 / 1065).Размерите са взети от http://axm-auto.com/
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    #10
                    Да и на мен ми дойде странно.Като взех колата след няколко емсеца почна да прави пробл скоростите и скъсах жило. купих от магазин кадето имаше само един размер, същия като първото. моя човек го прокара по друг път но му се видя странно толкова дълго жило. след сва дена пак скъсах и отвори дебелите книги и видяхме три дължини. поръчахме най късото и пасна перф. даже мислехме дългото да го пускаме да минава отдолу, но няма как така да е било фабричнонздано колегата да не минава през тия перипети :D
                    Brava 103HP
                    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                    Коментар


                      #11
                      Нищо лично против която и да е фирма за онлайн търговия, но вече не купувам авточасти чрез сайтове, а само от магазините в града, в който живея - Пазарджик. Като се наложи 2-3 пъти да върна някоя част, защото се оказва, че не е точно за моя модел, и всички намаления и отстъпки се изпаряват.А педалът на съединителя на моята кола нещо като че ли се движи по-трудно през зимата, дали и на него няма да му се случи някаква случка или пък ще се оправи, като се стопли ?
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #12
                        dimodd написа:
                        Благодаря ти за помощта!Великолепен си!Ето това се казва отговор-точен и прецизен!"VIVA" за такива остроумни "колеги"!
                        А ти как НИ помагаш с това, че не казваш за каква кола и с какъв двигател става въпрос?? Каззах ти това, което каза miro2177, само че по малко по-различен начин. И продължаваш да държиш в тайна каква е колата. ВИВА и за всички колеги като теб, които си пазят в тайна колите и минават 3 страници тема, преди да стане ясно че колата изобщо не е Фиат, примерно... . Успех все пак.

                        Коментар


                          #13
                          Извинявам се на всички,но нямах нет и затова не съм проверявал темата си!Не знам защо си мисля че щом аз знам каква е колата,всички трябва да знаят....!Колата е "Браво",99год.,1,2 16V!Оказа се че е жилото.По номера на шасито го купих и утре ще трябва да го сменя!Не знам късо или дълго е,но дано стане....!Купих го от един от магазините,изброени тук в Форум-а!Доста компетентни изглеждат продавачите!Ще пиша след монтажа!Благодаря на всички!
                          THE DRUMMER!!!

                          Коментар


                            #14
                            miro2177 написа:
                            Да и на мен ми дойде странно.Като взех колата след няколко емсеца почна да прави пробл скоростите и скъсах жило. купих от магазин кадето имаше само един размер, същия като първото. моя човек го прокара по друг път но му се видя странно толкова дълго жило. след сва дена пак скъсах и отвори дебелите книги и видяхме три дължини. поръчахме най късото и пасна перф. даже мислехме дългото да го пускаме да минава отдолу, но няма как така да е било фабричнонздано колегата да не минава през тия перипети :D
                            И с каква дължина на жилото си в момента?
                            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                            Коментар


                              #15
                              Stefanaki написа:
                              metropolix написа:
                              Ако е Браво тъй като досега не разбрахме каква е колата ти трябва дългото жило
                              И за Брава е дългото.
                              Колеги и аз си мислех, че ми трябва дългото, докато не го скъсах втори път и да ви кажа и с късото става, а съединителя става мек като масло така че слагайте късото и си карайте с кеф

                              Коментар

                              Working...
                              X