Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за браво и брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за браво и брава

    искам да ви питам понеже имам информация че браво горят по около 8-9 на 100 градско и 7 извънградско всички ли са така ( става въпрос за 1.4 и 1.6 ) щото ми се струват доста за тая малка кола, и колко горят брава пак да не е от най големите двигатели нещо средноПримерно има ли някакви с двигател който гори 5 извънградско и 6-7 градско ? Доволни ли сте вие от колата и често ли посещавате сервиза ?и понеже съм отскоро заинтересован от фиат искам да ви питам как разбирате кои са полски и кои италиански :D

    #2
    Първо прочети тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=12894.След това ако изникнат други въпроси - питай.
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #3
      абе така и не разбрах колко харчат

      Коментар


        #4
        Всичко зависи от техническото състояние на автомобила!Няма стара кола, която да не посещава сервиз Виждал съм в сервиз кола 2008, редом до такава 1995, така че за кола и жена си трябва и малко късмет
        Ползвайте мигачи!
        Sometimes I feel like screaming

        Коментар


          #5
          EasternAlien написа:
          Всичко зависи от техническото състояние на автомобила!Няма стара кола, която да не посещава сервиз Виждал съм в сервиз кола 2008, редом до такава 1995, така че за кола и жена си трябва и малко късмет
          Да добавя и аз нещичко!Всичко зависи и колко ти е тежичко крачето!
          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

          Коментар


            #6
            Единствената бензинова кола която съм карал и е горяла 6-7 градско е най-икономични модел на Рено с двигател D7F 1.2 MPI (Clio/Twingo ’96-98 ). Имаш ли си на идея колко харчи една бензинова кола градско? Примери?Иначе на извънградско с 90 на 5-та и да те задминават всички доста бензинки можеш да ги свалиш на ~ 5/100.ПП: Търси Tico
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #7
              Много горят колега, не ти трябва това чудо на техниката ФИАТ Имах служебно Клио 1.2, колегата като го караше му гореше 14/100 газ, а сега в студовете и до 18/100 вика, че горяла.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Ами лакоми са Фиатките ама за сметка на това поне вървят повече от Реното .
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  моето гори между 7и8 но зависи как се кара
                  преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                  Коментар


                    #10
                    Все пак е дизел при това ЖТД нормално е.Виж бензинките са сравнително доста лакоми дори моето 1.4.
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      колега, аз не съм я засичал мойта на градско, ама за извън града мога да кажа: гори ми 7,5 при общо взето доста натискане и ръчкане. Имам предвид 150км/ч на магистрала и после по планински път на 2 и 3 яко в обороти. Иначе като се кротна зад някой пада разхода със сигурност.
                      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                      Ex.Opel Astra

                      Коментар


                        #12
                        Мойто хгт гори градско 18/100 при постоянно каране на малки отсечки ...(в смисъл двигателя таман загрее и аз трябва да я гася,това беше в най-големия студ де а пък и на мен крачето ми е тежко).Иначе извън града разхода ми е 8/100 колега.Прави си сам сметките
                        Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

                        Коментар


                          #13
                          Re: въпрос за браво и брава

                          neo92 написа:
                          ................Примерно има ли някакви с двигател който гори 5 извънградско и 6-7 градско ?............
                          Има,колега.Фиат Сейченто след 2000 год.Извън града твърдо под 5/100 и в града 6-6.5/100.Казвам го от лични впечатления.Жена ми ползва такава кола.

                          Коментар


                            #14
                            Моята FIONA гори 7л. извън града ,а в града 10-11л. Това е от мен колега!Това 7л. е при скорост от 100-120 кл/ч.
                            FIAT BRAVO 1.4 12V

                            Коментар


                              #15
                              Bravo 1.6 16V мотор A4 - 12/100 градско :D

                              Коментар

                              Working...
                              X