Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Халогени на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Възможно е да са вързани къде ли не, ако са слагани допълнително .... аз лично моите си ги правих ... и мога да ги светна по всяко време ... просто провери кабелите къде водят .. ако не си наясно - помоли някой приятел с малко ел. познания ..... А до второто - на вашия контактен ключ нямате ли положение - паркинг - обратно на това на контакт - там работят само габарити - поне при мен е така ...
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #17
      Тоя италиански пениз не го знаех До преди месец имах Ауди 80 и там при швабите отсъстват тия работи. Още не мога да свикна на италианката и някои дребни неща като свалянето на прозорците например ме побъркват - на аудито се сваляха и дигаха за секунди. Ама пък сега карам кола със страшен дизайн, а не оня кукненски шкаф!! Абе общо взето съм доста доволен тая година от Дядо Коледа И в тая връзка Честита Коледа на всички...
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #18
        chris написа:
        Тоя италиански пениз не го знаех До преди месец имах Ауди 80 и там при швабите отсъстват тия работи. Още не мога да свикна на италианката и някои дребни неща като свалянето на прозорците например ме побъркват - на аудито се сваляха и дигаха за секунди. Ама пък сега карам кола със страшен дизайн, а не оня кукненски шкаф!! Абе общо взето съм доста доволен тая година от Дядо Коледа И в тая връзка Честита Коледа на всички...
        аз още имам ауди 90 и съм си много доволен ...вярно ,че и стъклата по бързо свалях и вдигах ама защото бяха с ръчка :D един съвет от мене :недей да пипаш нищо от което не разбираш,особено от тоците на италянките ....от тоци и жички никога не съм разбирал и затова сега и не мога една крушка сам да си сменя :D
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #19
          Че няма да пипам тава е ясно. Аз по принцип нищо не разбирам пък камоли от тоците. Но нали още ми е нова колата и само разпитвам за такива глупави неща. Е така ще е докато свикна с всичко и я разуча.
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #20
            Значи моето Бражо също имаше халогени на бронята, а копче НЕ.Интересното е дори куплунзите на фаровете и инсталацията не съвпадаха.И Побългаряване- нови куплунзи, реленце, допълнителен бушон за тях и светнаха.Около 3 часа работа, но си заслужаваше.
            ex Fiat Bravo TD 100 SX
            ex Fiat Marea TD 125 ELX
            Fiat Marengo TD 100
            Lancia Zeta 2.0 JTD

            Коментар

            Working...
            X