Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пръскалка на покрива

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пръскалка на покрива

    Здравейте колеги!Имам Пунто 1,1-на покрива зад антената има пръскалка и ми е интересно за какво служи,защото в момента не ми работи....Имате ли идея?

    #2
    Re: ПРЪСКАЛКА НА ПОКРИВА

    pavel1973 написа:
    Здравейте колеги!Имам Пунто 1,1-на покрива зад антената има пръскалка и ми е интересно за какво служи,защото в момента не ми работи....Имате ли идея?
    И аз съм с Пунто 1,1 -1996г. но такова чудо намам.Да си кажа честно, не съм и поглеждал, а и не съм виждал такова нещо.Сега слизам на паркинга да видя.Сигурен ли си, че пръскалка?чичо Нено
    Fiat Punto 1,1- 1996г.
    газ-бензин , "Lovato"

    Коментар


      #3
      Re: ПРЪСКАЛКА НА ПОКРИВА

      Neno Er написа:
      pavel1973 написа:
      Здравейте колеги!Имам Пунто 1,1-на покрива зад антената има пръскалка и ми е интересно за какво служи,защото в момента не ми работи....Имате ли идея?
      И аз съм с Пунто 1,1 -1996г. но такова чудо намам.Да си кажа честно, не съм и поглеждал, а и не съм виждал такова нещо.Сега слизам на паркинга да видя.Сигурен ли си, че пръскалка?чичо Нено
      -Да-пръскалка е,като я отпуших,пръскаше,но сега пак е запушена.тя е по-малка и струйката е по-малка,не като на стъклата...точно зад дупката с реазбата за антената се намира...

      Коментар


        #4
        Павка, Погледнах и наистина такова нещо няма на моето Пунто.Просто не мога да си обясня за какво може да служи.чичо Нено
        Fiat Punto 1,1- 1996г.
        газ-бензин , "Lovato"

        Коментар


          #5
          да не си имал шибедах!? и това да е служило да му пръскат на джамчето само така мога да си го обясня...пръскалка на покрива звучи абсурдно...
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            Хи хи интересно . Дане би Пунтияка да е бил бакшиш в някоя страница ..
            "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
            "What do you do to help save the world?"

            Коментар


              #7
              Да знаете, че тази пръскалка е за "подмиване във време на движение". чичо Нено
              Fiat Punto 1,1- 1996г.
              газ-бензин , "Lovato"

              Коментар


                #8
                kiselo написа:
                да не си имал шибедах!? и това да е служило да му пръскат на джамчето само така мога да си го обясня...пръскалка на покрива звучи абсурдно...
                да иа освен шибедаха да е имало и чистачка
                Brava 103HP
                ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                Коментар

                Working...
                X