Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 55 6 Speed - някой да каже нещо?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аехахеахеаех е няма такъв смях верно е стара освен ако не се е бъгнал форума ма ако е стара колегата дет е питал ще е интересно да спомене взел ли е тва пунто и жена му как се справя а иначе колежката горе да не се обижда но повечето жени не сте добре с реакции и преценки има и лумпени и при мъжете но малко са жените дет да им имаш вяра а досега при такава не съм се возил
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #17
      колега аз имам такава кола и вече 3-та година си я карам и не съм имал никакъв проблем.ако имаш конкретно питане за нещо питай Л.С

      Коментар


        #18
        Съгласна съм с теб,nasty.Не се обиждам. Просто ме дразни грубото отношение.
        Punto 1.2/75

        Коментар


          #19
          Krass написа:
          Съгласна съм с теб,nasty.Не се обиждам. Просто ме дразни грубото отношение.
          тогаз ги оставяй с отворени усти като шофираш по добре и от мъж тоест вземи им предимството престрои се пред тях накараи ги да ги заболи
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #20
            Да взема да повозя теб а Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Ама без да се страхуваш
            Punto 1.2/75

            Коментар


              #21
              но проблемо ако не можеш да караш но караш бавно съм спокоен а ако можеш да караш и ме оставиш без дъх възхитен
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #22
                Ей.., колеги.., я да ви питам..!!? ... ще я продавам.., колко да и търся.., при все че ми се ще бързо да я дам.., и бързо да си намеря дизеларка..? В момента в мобиле.бг има две от вида.., и са на 3200... Едната е с хлътнала муцунка... а мойта е в пита... и ше излезе без забележки! Лъскава и вървежна..! п.с..: и само да вметна на оня колега, дет мноо разбира от разход на пунтолетки..: Пич, шестата скорост ти редуцира разхода поне с кило, в сравнение с останалите пунти между 1.1 и 1.4... Мойта ми дава 5/100.., смесен 5,5-6/100.., а градско... зависи от карането (колко бързам)... до 6,5-7/100... А за Джи ти забрай! - ако искаш икономЕ`...
                FIAT PUNTO 6 SPEED
                FIAT MAREA 1.9 TD

                Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                Коментар


                  #23
                  Ти пък от’де я извади тази тема....сега се сетих за едно исказване на автоджамбазин относно фият панда, понеже баща ми има такава със 5 скорости, а оня продава такава с 4 и вика харчи 4/100, а на бащата 5/100 и е с 5 скорости и оня вика ше харчи като се сменят повече предавки
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    #24
                    Батенце тая тема е на две години! Антика
                    Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
                    MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
                    Engine Stamp: 176B9.000
                    Version Code: 176BV
                    Version: V5 | SPORTING | 03.'98

                    Коментар


                      #25
                      ма... чичко гугъл я предлага.., даже е в първите редове... ... и айде по същество... ми отговорете на въпроса.., ку обичате..!?
                      FIAT PUNTO 6 SPEED
                      FIAT MAREA 1.9 TD

                      Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                      Коментар


                        #26
                        Е колко да и искаш 2000 при условие, че е спешно 1800....... за типо даже са много, кви екстри е?
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар


                          #27
                          van_dal написа:
                          Е колко да и искаш 2000 при условие, че е спешно 1800....... за типо даже са много, кви екстри е?
                          Ае.., не е типо..! Пунто... и е с шест скорости... и е в перфектно състояние... Ше я менкам за дизеларка, иначе хич не ми се ще да се разделям с нея.., сраснало ми е д-то.., много си я тача...
                          FIAT PUNTO 6 SPEED
                          FIAT MAREA 1.9 TD

                          Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                          Коментар


                            #28
                            Здравейте колеги,значи аз съм на 19г. и се търся кола,спрял съм се на пунто,поло и ибиза,но пунтото май най си ме радва та бих искал да ми кажете нещо за него.Харесал съм едно 1.1 6speed,понеже несъм наясно можете ли да ми кажете нещо повече за този модел,разбрах че е моно инжекция,което е добре при положение,че се замисля по-натам за газ.Гледах в автокъщите 5-6 пунтовци и на всичките им бяха омаслени двигателите,това някакво слабо място ли е или какво,има ли проблем че 1.1 са без хидравлика,много ли е досадно да се върти или не се усеща при положение,че колата е лека.Много ви моля да ми дадете някаква информация за тях,като цяло и специално за този модел с 6 скорости,защото като за първа кола бих искал да си взема нещжо дето няма да ми създава проблеми или поне не големи.Благодаря ви предварително.

                            Коментар


                              #29
                              6 speed е добре! .., за първа кола се е утрепало! Хвърляй се смело у дъблокото!
                              FIAT PUNTO 6 SPEED
                              FIAT MAREA 1.9 TD

                              Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                              Коментар


                                #30
                                Колеги моята е с 6 скорости , карам я вече 3 години и по двигатела не е барано нищо ,само се чудя защо от скоро време ми се омаслява мотора от към ангренажа и водната помпа ,може да е някоя дреболия но ме дразни много.Инече возилото е страшно , няя даваш пари за нищо освен за гориво .И газова и сложих почти няма промяна във вървежа и динамиката на Пунтарата.Давай смелооо

                                Коментар

                                Working...
                                X