Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 55 6 Speed - някой да каже нещо?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto 55 6 Speed - някой да каже нещо?

    Идва Коледа, време е за подаръци, и какво по-хубаво за жената освен едно Пунто. :D Хвърлил съм око на едно от 94-та, 55 коня, със 6 скорости Какво е това чудо на техниката не знам. Двигателя май е 1.1 FIRE моно инжекцион. Има някои екстрички, абе не е лоша колицата. Вие какво Пунто бихте избрали? На мен ми се ще да е малко по мощно, ама това има на пазара За газ как ще е, няма ли да се скопи съвсем, знам че си харчи доста бензин нищо че е малолитражка. Вие бихте ли избрали такова ПУнто?

    #2
    Да бих избрал, и нещо подобно търся в момента за моята жена...много, ама много млад шофьор.Но такова мисля, че ще е извън възможностите ми.За това със се спрял на Рено 5 или Фиат Уно.Да го чука,блъска и прави каквото иска.Работата и е в идеалния център ,а там знаем какво е.Както прочетох някъде по форумите..Цитат: "Въпроса не е в това дали ще те блъснат, а кога"! Малко гадно, но реално.Така, че ако няма голям опит и употребата на колата ще е в натоварено движение мисля,че добрият избор е в по-евтина и стара кола.Частите са евтини,и загубите по-малки.Не знам, лично мнение.Ама като гледам какво става в София последната една година ми идва да заеба колата и да минавам на такси.Излиза даже по-евтино.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Nino написа:
      Да го чука,блъска и прави каквото иска.Работата и е в идеалния център ,а там знаем какво е.Както прочетох някъде по форумите..Цитат: "Въпроса не е в това дали ще те блъснат, а кога"! Малко гадно, но реално.
      такъв човек няма място в движението в центъра мене ако питаш, евтина кола да я чука и блъска, ама ако одере или натисне някъде мойта кола не гарантирам кво ше става....жена в това джижение се панира отвсякъде
      ex Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        Re: Punto 55 6 Speed - някой да каже нещо?

        emdless4 написа:
        Идва Коледа, време е за подаръци, и какво по-хубаво за жената освен едно Пунто. :D Хвърлил съм око на едно от 94-та, 55 коня, със 6 скорости Какво е това чудо на техниката не знам. Двигателя май е 1.1 FIRE моно инжекцион. Има някои екстрички, абе не е лоша колицата. Вие какво Пунто бихте избрали? На мен ми се ще да е малко по мощно, ама това има на пазара За газ как ще е, няма ли да се скопи съвсем, знам че си харчи доста бензин нищо че е малолитражка. Вие бихте ли избрали такова ПУнто?
        Колега аз имах такова (е не с 6 скорости), перфектна кола на газ вървеше много добре ( подобре от Бравото 1.4 което жена ми кара в момента), без много да мислиш ако няма проблеми я взимай!Разхода при ме беше 7.5/100 ГАЗ в града!
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          ivo098 написа:
          Nino написа:
          Да го чука,блъска и прави каквото иска.Работата и е в идеалния център ,а там знаем какво е.Както прочетох някъде по форумите..Цитат: "Въпроса не е в това дали ще те блъснат, а кога"! Малко гадно, но реално.
          такъв човек няма място в движението в центъра мене ако питаш, евтина кола да я чука и блъска, ама ако одере или натисне някъде мойта кола не гарантирам кво ше става....жена в това джижение се панира отвсякъде
          тва с "гаранцията" беше майтап нали?

          Коментар


            #6
            EXECUTE написа:
            ivo098 написа:
            Nino написа:
            Да го чука,блъска и прави каквото иска.Работата и е в идеалния център ,а там знаем какво е.Както прочетох някъде по форумите..Цитат: "Въпроса не е в това дали ще те блъснат, а кога"! Малко гадно, но реално.
            такъв човек няма място в движението в центъра мене ако питаш, евтина кола да я чука и блъска, ама ако одере или натисне някъде мойта кола не гарантирам кво ше става....жена в това джижение се панира отвсякъде
            тва с "гаранцията" беше майтап нали?
            патил съм от жени шофьори, 90 % са пълно бедствие зад волана...
            ex Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              ivo098 написа:
              EXECUTE написа:
              ivo098 написа:
              Nino написа:
              Да го чука,блъска и прави каквото иска.Работата и е в идеалния център ,а там знаем какво е.Както прочетох някъде по форумите..Цитат: "Въпроса не е в това дали ще те блъснат, а кога"! Малко гадно, но реално.
              такъв човек няма място в движението в центъра мене ако питаш, евтина кола да я чука и блъска, ама ако одере или натисне някъде мойта кола не гарантирам кво ше става....жена в това джижение се панира отвсякъде
              тва с "гаранцията" беше майтап нали?
              патил съм от жени шофьори, 90 % са пълно бедствие зад волана...
              така е, жена шофьор не е шофьор, особено при инфарктни ситуации, но да ми казваш, че не гарантираш ако те наблъска........не ми звучи добре, най-малкото ако те блъсне жена ми. в подобна ситуация пък въобще няма да ме интересува кой, кво и ква кола има, ше те изгърмя бате от упор, щото ми писна от "играчи", нали затва имаш застраховка бе пич. говоря по принцип, но нема изключения. ебаси държавата ебаси хората

              Коментар


                #8
                ivo098 написа:
                Nino написа:
                Да го чука,блъска и прави каквото иска.Работата и е в идеалния център ,а там знаем какво е.Както прочетох някъде по форумите..Цитат: "Въпроса не е в това дали ще те блъснат, а кога"! Малко гадно, но реално.
                такъв човек няма място в движението в центъра мене ако питаш, евтина кола да я чука и блъска, ама ако одере или натисне някъде мойта кола не гарантирам кво ше става....жена в това джижение се панира отвсякъде
                E, и аз не мога да гарантирам пък ако те барнат синовете и след това.
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Re: Punto 55 6 Speed - някой да каже нещо?

                  emdless4 написа:
                  Идва Коледа, време е за подаръци, и какво по-хубаво за жената освен едно Пунто. :D Хвърлил съм око на едно от 94-та, 55 коня, със 6 скорости Какво е това чудо на техниката не знам. Двигателя май е 1.1 FIRE моно инжекцион. Има някои екстрички, абе не е лоша колицата. Вие какво Пунто бихте избрали? На мен ми се ще да е малко по мощно, ама това има на пазара За газ как ще е, няма ли да се скопи съвсем, знам че си харчи доста бензин нищо че е малолитражка. Вие бихте ли избрали такова ПУнто?
                  По повод на Пунтото питай "Коцев" Той имаше някакво особено мнение по въпроса . Неговото май не е с 6 скорости.
                  FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                  ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                  Коментар


                    #10
                    Хвърли един поглед тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...asc&highlight=
                    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                    Коментар


                      #11
                      Жена ми има пунто 75 и ако си намериш такава кола - ВЗИМАИ! Тая кола от 6 месеца я има е върви прекрасно, харчи малко но само като я караш бабешки, и проблеми няма никакви. Които каквато си избере де!
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        И още нещо, което е по-скоро към коцев, запотяването на стъклата не се получава ако при влизане в колата до загряването и пуснеш парното на 2 да духа топло на стъклата. Даже и без спрей. Пробвано.По двигателя няма проблеми да сега да чукна на дърво.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...?p=81463#81463хепи съм... да съм потребител на тва джувотно!
                          FIAT PUNTO 6 SPEED
                          FIAT MAREA 1.9 TD

                          Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                          Коментар


                            #14
                            Темата за жените шофъори явно е доста популярна. Моля колегата ivo098 да ми обясни откъде да мина като живея в центъра, работя в Младост 4 и нямам място да карам в центъра. Повярвай ми и на мен не ми е приятно да вися по светофарите и след като с триста зора стигна до него, КОЛЕГАТА от най-лява лента да ми завие надясно щото му е по-удобно и лявата лента върви по-бързо. За гаранцията - просто съм потресена! Мен ме удариха спряла на светофар - естествено мъж :P Имах имен ден, слязох, дадох му 5 лева да ходи да пие едно кафе за мое здраве и айде. Стига с тая война! Писна ми да чета колко са некадърни жените шофъори, все едно всичките мъже са Сена.Съжаляавм за спама, ама не можах да се удържа този път.Та нали утре може аз да ударя някой и той да слезе да ми разбие главата. Как очакваш някой да прави нещо добре след като ти вече си му казал, че за нищо не става!Към колегата emdless4 - Първо, извинявай, че ти ...таковах темата После, ако все още приемаш женски мнения - взимай я :D Моето е 75, ама е МПИ и не е с 6 скорости.Май няма много общо с това което си харесал, освен името.Има си проблеми като всяка кола, за сега всичките дребни и нормални.Имах малко проблеми с разхода, но след смяна на дребни нещица се е заковал на 8 градско с всичко възможно което може да се включи. Все още не съм я пробвала извънградско, но с проблемите беше около 5.5-6.За газ, лично аз прецених че нямам полза при тази цена на бензина.Недостатък - при скорост 160 хвръква антенката (може би е само при мен, понеже си падам малко карък).Лично аз харесвам малки коли, ако и твоята обича ще се влюби в нея. Перфектната кола за жена.
                            Punto 1.2/75

                            Коментар


                              #15
                              Абе хора тая тема е отпреди година
                              FIAT Tipo 1,4mi - EX
                              Alfa Romeo 146ti - EX
                              Alfa Romeo 156 2,4JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X