Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да сменим крушките в пепелника? + Готов туториал :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мерси, аз го свързвам с пробното ниво на игрите, и затова нещо не можах да разбера. Ама защо няма такава дума в речника?

    Коментар


      #17
      Защо задълбавате с това какво значи някаква си дума.Човека е направил упътване как да се справим с нещо свързано с автомобила.
      FIAT Bravo JTD 105 GT '99

      Коментар


        #18
        NEBULA написа:
        Защо задълбавате с това какво значи някаква си дума.Човека е направил упътване как да се справим с нещо свързано с автомобила.
        ’Щото обичам да ми се говори на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК Ако искам да ми се говори на английски или друг чужд език, ще избера чуждоезичен форум

        Коментар


          #19
          ogi28b написа:
          ’Щото обичам да ми се говори на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК Ако искам да ми се говори на английски или друг чужд език, ще избера чуждоезичен форум
          И аз съм съгласен с това, че е добре да говорим на БЪЛГАРСКИ, но от друга страна добре оспамихте темата...
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            "Въоражете" се с яка пинцета/поправете ме за правописа ако се налага.../,защото фасунката може да е нагоряла,а и по принцип измъкването И от тази гадна позиция е много тегаво / трудно / . Поздрави на всички пушачи!
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар

            Working...
            X