Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се махат надписите отзад на колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се махат надписите отзад на колата

    Добър вечер колеги , искам да питам как се махат надписите отзад дето са fiat и Bravo sx и отстрани 1.6 16в дето пише и после как да прикрия белезите ?

    #2
    Колега, аз лично ги отлепих моите надписи-фиат и др.,след което с парцал и автошампоан отстраних остатъците от лепилото.Стана много по-ефектна отзад .
    Фиат завинаги!!!!
    Фиат Типо-1.4 75кс.
    Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
    фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

    Коментар


      #3
      И аз ги махнах с отверка, внимателно разбира се, за да не надера боята.Стана съвсем лесно.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        Нали не е възможно да са захванати с някви винчета или болтове , щото така бях чел някъде но явно е било за друго нещо.Утре ще пробвам да ги махна , но нямам автошампоан , ще ги мина с Cif

        Коментар


          #5
          hwarang написа:
          Нали не е възможно да са захванати с някви винчета или болтове , щото така бях чел някъде но явно е било за друго нещо.Утре ще пробвам да ги махна , но нямам автошампоан , ще ги мина с Cif
          Няма болтове, само лепило е.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Лесно се махат. Няма болтове, както и по-горе са писали колегите.Лошото е, че трябва много добре да се почисти след това. На Темпрата ги бях махнал, уж добре почистих мястото, колата след това на автомивка... но след няколко месеца почва да си личи мястото, където са били. Пак почистване... пак почва да личи... мина поне 1 година, докато спряха да се появяват....Иначе и мен ме кефи без надписи. Много по-стилно изглеждаше Темпрата, а сега и двете Ланчи. Само че те май фабрично си нямаха надписи, или са махнати преди да ги купя.

            Коментар


              #7
              Махнах едното отстрани 1.6 16в дето пише , да вида как става , дей тва съм го чегъртал с топла вода и мокър парцал и малко циф - половин час и го махнах на половината. Обаче явно ще трябва да отида до някоя авто мивка да им кажа да ми ги махнат лепилото , те би трябвало да си има специални препарати... , че мн играчка.

              Коментар


                #8
                За какво ви е да ги махате, аз си нямам, а исках да имам

                Коментар


                  #9
                  hwarang написа:
                  ... махнат лепилото ...
                  Маха се със спирт 90градуса или нещо подобно... къв е тоя цив кво е тва чудо!? Ми боята ще си отиде заедно с цифа...незнам всъщност,защото НИКОГА не бих ползвал това нещо върху боята на автомобила!
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар

                  Working...
                  X