Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приспособление за "захващане" на валовете Punto 1.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Приспособление за "захващане" на валовете Punto 1.

    Здравейте колеги,Незнам дали съм го написал правилно в заглавието защото не ми е много ясно, но ето какво имамк впредвид:както знете пунтото /от подписа/ е двувалка. Предстои ми смяна на водна помпа /евентуално/. За целта ми трябват накакви приспособления за да захвана валовете статично за да може да се работи.Самите те са доста скъпи. Ако някой разполага с такива моля да ми ги заеме пък аз ще почерпя
    Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
    MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
    Engine Stamp: 176B9.000
    Version Code: 176BV
    Version: V5 | SPORTING | 03.'98

    #2
    можеш да си направиш това приспособление, едва ли някой тук има. мога да ти дам идея, но изпълнението зависи от теб:-задължително си направи белези, или с бял перманентен маркер или с коректор, квото има, за д аможе после ако нещо все пак стане да ги нагласиш/белези на корпуса и на колелата на валовете/- иначе с парцалче или мека тел можеш да превържеш самия ремък към тях, така че като откачиш от обтяжната ролка и махнеш другата ремъка си седи без да мърда, макар и необтегнат. връзваш го през дупкит ена колелата. можеш дори д аси направиш още една подсигурвка ако нещо си изпусне връзването да си си маркирал самия ремък към колелата. не познавам двигателя и това съм го правил на браво 1,6 16, затова е възможно да има някаква разлика, но като гледаш и помислиш ше разбереш
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      И все пак - на някой да му се намират такива фиксатори?
      Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
      MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
      Engine Stamp: 176B9.000
      Version Code: 176BV
      Version: V5 | SPORTING | 03.'98

      Коментар


        #4
        easylife написа:
        И все пак - на някой да му се намират такива фиксатори?
        Колега някой ако има, то със сигурност ще ги е купил, за да печели пари с тях и на дали ще ти ги даде просто за спорта.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          шублер

          ако когато свалиш капака на главата на валовете има процепи от задната страна(както на форд) те са направени да спират на центровка успоредно и става с шублер или друг тънък винкел или линия
          karam fiat 1992 tempra karburator
          0889340995

          Коментар

          Working...
          X