Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срязан кабел на бензиновия компютър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Срязан кабел на бензиновия компютър

    Преди няколко седмици водих колата на диагностика и за мое най-голямо учудване се оказа, че някое долно говедо, комуто желая само най-хубави и приятни работи на цялата му рода до 9-то коляно, е срязало кабела на бензиновия компютър по средата Имате ли идея дали може да се замени този кабел, колко би струвалo и сама процедура до каква степен е сложна?

    Fiat Bravo T-Jet 120

    #2
    Що за компютър е този бензинов?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      е хубаво де, тъп съм и не знам как се казва точно , нещото към което се връзва джаджата дето гледа за грешки

      Fiat Bravo T-Jet 120

      Коментар


        #4
        А ако е отрязан целия сноп, който ти отива към ЕКУ-то, то как колата ти се движи?Усещам извънземна намеса
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          добре де, как се прави връзката тогава към еку-то за да се проверява за грешки?

          Fiat Bravo T-Jet 120

          Коментар


            #6
            BO написа:
            А ако е отрязан целия сноп, който ти отива към ЕКУ-то, то как колата ти се движи?Усещам извънземна намеса
            Мисля, че... проблема може да е в компютърът за въглища! Колега, липсва само куплунга, или какво? Ако е срязан може да се запои. Кабелът не е нищо особено, мисля, че и въпросният куплунг можеш да намериш по моргите, жичките са най-обикновени, три на брой, ако не се лъжа (ако не се лъжа означава, че не съм убеден, което означава някои колеги да не ми скачат, че "говоря глупости").
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар

            Working...
            X