Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За какво е тази кутия?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За какво е тази кутия?

    Вчера се натукнах на тази кутия, намира се в багажника закачена точно пред мястото за говорител.В нея влизат няколко кабела а от другата страна има един светлодиод и до него едно малко копченце.Каква е функцията на тази кутия?И още един въпрос, лесно ли се сменят крушките на таблото, много ли е разглобяването?Колата е пунто 1.7ТД 97г.
    Прикачени файлове
    FIAT PUNTO 1,7TD ELX

    #2
    Виж номера, написан на кутията и го провери на www.axm-auto.com или на www.detali.ruВсе ще излезе нещо. Черна кутия като на самолетите?

    Коментар


      #3
      Много номера има по нея, пробвах с всичките ама нищо не излиза.Ето ги и номерата: 46519184;B365;3249;ALR9673;960133
      FIAT PUNTO 1,7TD ELX

      Коментар


        #4
        Приятел,Много ми "мирише"на блока за централното заключване.В моето Пунто под жабката, зад мокета намерих подобна кутийка с надпис "Ariane" и някакъв номер. В Интернет намерих, че се отнася за централни и аларми. Когато купих колата не са ми дали управлиние за аларма и централно и ползвам само ключа.чичо Нено
        Fiat Punto 1,1- 1996г.
        газ-бензин , "Lovato"

        Коментар


          #5
          И аз като купих колата не ми дадоха управление за централно и аларма. А когато ходих да питам за поставяне на алама ми казаха, че блока за управление на централното е в шофьорската врата(а иначе алармата, фабрична или поставeна в Италия си седи под капака само дето е изключена) та за това си мисля че това е за друго. Но може и да си прав.Нека някой с пунто да погледне дали има същата кутия, че ми се иска да разбера за какво е.
          FIAT PUNTO 1,7TD ELX

          Коментар


            #6
            Това най-вероятно е подслушващо устройство с вграден GPS за проследяване на руските тайни служби за следене на обекта за тайни връзки с неидентифицирани летящи обекти обикалящи ниските хълмове и застрашаващи сигурността на стачкуващите миньори в Полша !!!
            Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

            Коментар


              #7
              kazan написа:
              Това най-вероятно е подслушващо устройство с вграден GPS за проследяване на руските тайни служби за следене на обекта за тайни връзки с неидентифицирани летящи обекти обикалящи ниските хълмове и застрашаващи сигурността на стачкуващите миньори в Полша !!!
              Партизанското ти име не е ли "бай Шиле"?
              Fiat Punto 1,1- 1996г.
              газ-бензин , "Lovato"

              Коментар


                #8
                Вижте го тук-копирано от E-per...
                Прикачени файлове
                Ex. Grande Punto Driver

                Коментар


                  #9
                  vesko.t дали знаеш какво точно му е действието?
                  FIAT PUNTO 1,7TD ELX

                  Коментар


                    #10
                    ripper_pz написа:
                    vesko.t дали знаеш какво точно му е действието?
                    Води се към системата "Против кражба". Най-вероятно някакъв вид имобилайзер към възможната оригинална алармена система.
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #11
                      ripper_pz написа:
                      vesko.t дали знаеш какво точно му е действието?
                      Според E-per "55402 - INNER LIGHTING"-контролно у-во за вътрешното осветление-само за сериите 97->99 г.Бензин/Дизел.При мен на GP-при затваряне /отваряне на вратите/5 врата-багажника, осветлението плавно загасва/светва...предполагам подобна/същата функция...собственика да потвърди/отрече...
                      Ex. Grande Punto Driver

                      Коментар


                        #12
                        Не нямам плавно светване или загасване на осветлението.
                        FIAT PUNTO 1,7TD ELX

                        Коментар

                        Working...
                        X