Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какъв е нормалният разход на Tipo 1.6 i.e.?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Значи,напълно съм съгласен че Италианките не са от най-икономичните автомобили,но моята в града ми гори 9,5(лятото ми е падала и до 9),зимата-10.Извън града е падала и под 6,ама ако караш с 80-90.Иначе при 120-6 л.А за по-големи скорости и по трудни терени скача на 7/100.Мисля, че не е чак толкова много.Другите марки(например пикливите Астри или Голфовете),горят с 0.5-0.7 по-малко градско.Извън града горят колкото италианките.
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    Коментар


      #17
      re

      Моито Браво е 1.8/16 и ми гори 10.5градско при яко каране,ама с свещи беру-сребарни,разликата е много голяма.А смесен разход 100 извън градско и 120 градско общо 220км.19 литра.8.7разход.

      Коментар


        #18
        ХаЕдно и итернестно предложение и от менТа значи карам си аз извънградско на газ с 90км/ч точно и си я паза да видя колко ще ми изхарчи- 8.1 (преди 1 мес)Сега по нова година си викам майната му я да вида колко ще харчи малко на повечко натоварване- серно м/у 120-140км/ч познайте- 7.9За какво става на въпрос незнам и аз вече
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          Re: re

          nuno написа:
          Моито Браво е 1.8/16 и ми гори 10.5градско при яко каране,ама с свещи беру-сребарни,разликата е много голяма.А смесен разход 100 извън градско и 120 градско общо 220км.19 литра.8.7разход.
          Какво ще рече това?С по-хубави свещи разхода пада,така ли?Така и така ще сменям свещи кажете някакви читави за Типо,сега е с някакви "оригинални" ,на тях пише Fiat/Lancia.....
          Fiat Tipo 1.6i.e,159A3.046

          Коментар


            #20
            Re: re

            Vlado написа:
            nuno написа:
            Моито Браво е 1.8/16 и ми гори 10.5градско при яко каране,ама с свещи беру-сребарни,разликата е много голяма.А смесен разход 100 извън градско и 120 градско общо 220км.19 литра.8.7разход.
            Какво ще рече това?С по-хубави свещи разхода пада,така ли?Така и така ще сменям свещи кажете някакви читави за Типо,сега е с някакви "оригинални" ,на тях пише Fiat/Lancia.....
            Значи на беру сребърните са към 100-120 лева 4 броя .Тях ги има в склада им ако те интересуват ми пиши лс.

            Коментар

            Working...
            X