Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паста за фарове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Паста за фарове

    Искам да попитам някой знае ли каква е тая паста дето ако имаш малко надрано стъкло или пластмаса и мажеш с тая паста и се пооправяло и надрасканото не си личало :O

    #2
    Re: Паста за фарове

    divlimon написа:
    Искам да попитам някой знае ли каква е тая паста дето ако имаш малко надрано стъкло или пластмаса и мажеш с тая паста и се пооправяло и надрасканото не си личало :O
    имаше тема за това някъде, но нито помня къде нито резултата от пастата .. :/
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Казва се ... "ПОМОРИН" българска паста за зъби.Имаше преди разни такива опити/колко са успешни,незнам/но в много книжки "направи си сам" има съвет за използване именно на паста за зъби и вълнен плат за шлайфане на такива повърхности!
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        Jimy написа:
        Казва се ... "ПОМОРИН" българска паста за зъби.Имаше преди разни такива опити/колко са успешни,незнам/но в много книжки "направи си сам" има съвет за използване именно на паста за зъби и вълнен плат за шлайфане на такива повърхности!
        Не че нещо ма доколкото знам е някаква американска и не е вид паста за зъби макар че и тва с поморина е възможно и не споря защото не съм пробвал

        Коментар


          #5
          Аз също не съм го пробвал,но инфото не е бъзик.Наистина го има в старите книжки.Колко е ефективно ... нямам представа!Успех!!!
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            Jimy написа:
            Аз също не съм го пробвал,но инфото не е бъзик.Наистина го има в старите книжки.Колко е ефективно ... нямам представа!Успех!!!
            аз паста за зъби знам по принцип за много фино шлайфане като и капваш оцет за да видиш съдържанието на сода в нея . колкото повече пени толкова по-добре
            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

            Коментар

            Working...
            X