Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аудио система

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аудио система

    Здравейте колегимоля ви да ми помогнете с размера на колонките който се намират отзат в багажника и за пищялките отпред ако можете и да ме опътите за магазини който мога да ги намера за кола от подписа и също така мога ли да сложа предна брония с халогени (и халогените разбира се ) и как трябва да ги вържаБлагодаря Ви предварително !
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    #2
    аз сложих предна броня с халогенихалогените ги зех за 60 лв с пръстените....ама е играчка ако не ти е заминала твоята... не си играи само пари ще си хабишпък за свързването ми ги направиха за 1 час... пуснаха кабели и там реле сложиха да не ми изгаря и ми ги свързаха към стоповете за мъгла че нямам копче на барчето за халогении си бачка перфектносамо дето на габарити не мога да ги включа ма толкоз ги и включвам като знам че смяната на крушките ще ми трябва и канал за тая цел ...кък за задни говорители мисля че 13см. бяхапищялките не съм ги вадил бе имаше тема за говорителите потърси ще намериш
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      Аз отзад на оригиналните места съм натъпкал 6"X9", което ще рече нормална елипса и си паснаха перфектно, не стърчат и не опират никъде, а за отпред можеш и сам да махнеш решетките и да прецениш, но е много вероятно да ти ги няма кабелите там и по добре и без тях, но по принцип мисля че се събираха 6см. А за фаровете за мъгла, по добре карай без тях, по евтино ще ти излезе да си сложиш един ксенон за 200лв., а ефекта ще е много по-голям.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        то идеята за предните халогенки е защото бронията ми е млатната и ще ходя при застрахователите и така или иначе ще купувам затова питах а за колоните си имам кабели навсякаде ала нещо не се намират навсякаде.
        1.6 16v 96 г. 103 hp.
        България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
        Да мина да те взема...или да взема да те мина?

        Коментар


          #5
          Тези пищялки при предното стъкло ги НЯМА никъде... аз ги търсих,но нъцки! Сега си правя един комплект със подобни пищялки и при завършване на "проекта" ще пиша!Ако тръгнат,де ... няма да се излагаме.
          van_dal написа:
          Аз отзад на оригиналните места съм натъпкал 6"X9", което ще рече нормална елипса и си паснаха перфектно...
          Как успя да ги напъхаш.Аз се узорих с 13см-те...нали говориш за монтаж на класически елипси на оригиналното място за кръкли 13-ки /там при машинката за задните колани на Браво/???
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            Jimy, зависи от конструкцията (отдолу) на говорителя, твоите може да са по обемни и затова да не могат да се напъхат(моите изобщо не съм пробвал да ги слагам там - направо си направих кора от талашит и си ги сложих на нея
            Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
            части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
            части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
            тел. 0883437022

            Коментар


              #7
              За този пиниз с кора от талашит зная!Но аз останах с впечатление,че колегата van_dal е успял да монтира БЕЗ допълнителни "мушингии" класическа елипса/6"X9"/ в оригиналното гнездо на задните говорители,които по принцип са с разстояние между отворите за монтаж/мерено по диагонал/ е 13см!
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                #8
                Някъде по форума бях чел,че има колеги които са напъхали или поне са опитали да напъхат в "гнездата" на таблото кръгли говорители с размер 8,5. Но това за съжаление е невъзможно. Там има място само за пищялки и нищо друго. И в тази връзк аискам да споделя с вас моят опит.Ще ви покажа малко снимки на оригиналните пищялки заедно с новите пищялки,които много странно,но приличат на оригиналите!Дано информацията ви бъде от полза,не е кой знае колко,но...а и ще нещо новите пищялки свиркат перфектно/не че старите са изгорели/...може би щото аз си ги направих!
                Прикачени файлове
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  Колега провери в Конрад за говорители, там са китайки но са с доста добро качество и на сравнително ниски цени. Магазина се намира срещу баня мадара

                  Коментар


                    #10
                    Аз пък там сложих още преди 2 години пищялки от "всичко за 1 лев" купени май беше за 2-3лева - мънички са, имат си делител и ги лепнах със самолепящото от комплекта.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Аз напъхах 8см говорители в тези гнезда. Е верно малко със зор но стана. Напъхах ги под тези стърчащи пластмаски за които колегата Jimy е захванал неговите пищялки. Но мисля, че влезнаха защото самите говорителчета бяха с по-малка дълбочина.
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        #12
                        Евала jimy много добре свършена работа
                        Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                        части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                        части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                        тел. 0883437022

                        Коментар


                          #13
                          van_dal написа:
                          Аз отзад на оригиналните места съм натъпкал 6"X9", което ще рече нормална елипса и си паснаха перфектно, не стърчат и не опират никъде, а за отпред можеш и сам да махнеш решетките и да прецениш, но е много вероятно да ти ги няма кабелите там и по добре и без тях, но по принцип мисля че се събираха 6см. А за фаровете за мъгла, по добре карай без тях, по евтино ще ти излезе да си сложиш един ксенон за 200лв., а ефекта ще е много по-голям.
                          Van_dal ако може малко помощ.Тъй като си натъпкал 6"X9" би трябвало тези да станат нали?

                          Коментар


                            #14
                            Утре, само да не забравя, ще снимам как съм натъпкал говорителите отзад. Моите са точно по същия начин с допълнителни две говорителчета, само моите са дайво боклук, ама вършат работа.
                            --Старата ръжда любов не хваща!--
                            156 sportwagon 1,9 jtd 115
                            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                            Коментар


                              #15
                              Ахъм

                              Ами,ще се радвам ако видя резулта.... Защото искам да си сложа и аз няк’ва що годе добра музика п.п. (да те питам ти свалял ли си корите на вратите и ако да. Трябва ли да се свали дръжката за отваряне на вратата за да я сваля.Че днес се пробвах да я сваля кората но нещо ми се опъваше и реших че ще е по добре някой който разбира да ми ги свали)

                              Коментар

                              Working...
                              X