Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигател от типо на пунто става ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    etorrent написа:
    Spiro написа:
    Незнам за напасването знам за от КУПЕ на ТИПО....Но главно знам,че няма нужда да минаваш през КАТ за чий кур ще ходиш там мога да ти покажа снимки на няколко коли които не са минавали през кат пък са със сувсем други моторетки....Ако пък минаваш през КАТ има си пенизи там...
    Еми колега те нека си карат...пък полицая като го спре и види кво пише на купето и кво пише на двигателя му сваля направо номерата пък нека си кара !!
    Колега на теб колко пъти са ти вдигали капака за да сверят номера....пък и да беше и само вдигането на капака той трябва да се завре целия вътре за да види....как и да е нека не разводняваме темата на човека....гледам,че си от Люлин кажи някой път да посетим снейка спирит нещо ала-бала лека от мене....
    ...

    Коментар


      #17
      Spiro написа:
      etorrent написа:
      Spiro написа:
      Незнам за напасването знам за от КУПЕ на ТИПО....Но главно знам,че няма нужда да минаваш през КАТ за чий кур ще ходиш там мога да ти покажа снимки на няколко коли които не са минавали през кат пък са със сувсем други моторетки....Ако пък минаваш през КАТ има си пенизи там...
      Еми колега те нека си карат...пък полицая като го спре и види кво пише на купето и кво пише на двигателя му сваля направо номерата пък нека си кара !!
      Колега на теб колко пъти са ти вдигали капака за да сверят номера....пък и да беше и само вдигането на капака той трябва да се завре целия вътре за да види....как и да е нека не разводняваме темата на човека....гледам,че си от Люлин кажи някой път да посетим снейка спирит нещо ала-бала лека от мене....
      По темата...Моя не са го дигали,но знам случаи дето ги връщат на канала ...А за по кафе нямаш грижи,когато ти е удобно ще се разберем !!
      Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
      Fiat Punto 1.2 16v LPG

      Коментар


        #18
        etorrent написа:
        Spiro написа:
        etorrent написа:
        Spiro написа:
        Незнам за напасването знам за от КУПЕ на ТИПО....Но главно знам,че няма нужда да минаваш през КАТ за чий кур ще ходиш там мога да ти покажа снимки на няколко коли които не са минавали през кат пък са със сувсем други моторетки....Ако пък минаваш през КАТ има си пенизи там...
        Еми колега те нека си карат...пък полицая като го спре и види кво пише на купето и кво пише на двигателя му сваля направо номерата пък нека си кара !!
        Колега на теб колко пъти са ти вдигали капака за да сверят номера....пък и да беше и само вдигането на капака той трябва да се завре целия вътре за да види....как и да е нека не разводняваме темата на човека....гледам,че си от Люлин кажи някой път да посетим снейка спирит нещо ала-бала лека от мене....
        По темата...Моя не са го дигали,но знам случаи дето ги връщат на канала ...А за по кафе нямаш грижи,когато ти е удобно ще се разберем !!
        Аз говорех за рутинна проверка не в кат...в кат е друга работа но и там има начин с рушвет на правилния човек...По темата колега преди 2 дни един познат има пунто и беше интегрирал в него 2.0 16в турбо...мотора бил внесен от италия ...по мое мнение щом този мотор е напаснат мисля,че няма да има проблем и за този....не съм приятел с това момче само познати сме но ако искаш ще го издиря и ще го попитам обстойно как стои точно въпроса,че само го видях в коша и това и как го ръчна веднъж...
        ...

        Коментар


          #19
          колега отказах се от идеята , по нататака може да си продам пунтото и вместо да му сменям иначе перфектня двигател да се метна в пунто- мк2

          Коментар

          Working...
          X