Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с мигач ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с мигач ?!

    От известно време имам проблем с десния мигач.... при натискане на спирачката той спира да свети , като отпусна педала пак започва да свети...забелязах също на тъмно като натисна спирачката и на таблото много слабо почти незабележимо светва лампичката на десния мигач ?!

    #2
    Някъде се губи маса !!!! Често срещан проблем при BRAVO !!!!
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
    Fiat Punto 1.2 16v LPG

    Коментар


      #3
      etorrent Направо нищо не каза ... Братовчед ми е с Пунто 1.7 TD и пак го има този проблем с мигача.....МоНаХ-наистина ти се губи масата някъде
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        За мигача - имах същия проблем

        като отвориш багажника зад стопа има капак с винт в горния край. Винта се развива на половин оборот и се отваря капака. Ще видиш клемата на целия стоп. Като я измъкнеш огледай конекторите. Най-вероятно най-долния се е разширил и нагорял. Можеш лесно да го свиеш малко колкото да даде по-добър контакт, като отвориш капачето на самата клема и леко натиснеш с отвертка. Пробвано е тази сутрин и засега работи :D
        BRAVO 1,6 16V 1996

        Коментар


          #5
          Bramo e прав, от там идват проблемите. При мен като натиснех спирачката при пуснат мигач И фарове, мигача почваше да мига по-бързо. Или пък при натисната спирачка когато колата е на място - десния мигач на калника почваше леко да свети без да мига. Почиства се всичко - букси, фасунките на крушките и т.н. за да не се занимаваш втори път. И леко с контактен спрей да пръснеш няма да е зле.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Преди две седмици и аз го имах този проблем,напръсках буксата с контактен спрей и всичко вече е на шес.
            Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
            Brava 1.4 12V SX

            Коментар


              #7
              А аз си мислех че само аз съм нещастника с дискотека на задницата Почистваш и нямаш грижи - това е от студа и влагата.Много бакшиши познавам които са с други марки коли и на тях им се е случвало - тъй че марката в случая не е от значение.
              Bravo 1.6 16V 103

              Коментар

              Working...
              X