Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко гори на място

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко гори на място

    Колеги много се изговори за това колко горят нашите коли но по интересно поне за мен и предполагам за много колеги колко горят на едно място (празен ход)Аз съм с автомобил от подписа някой ако е попадал на някакви данни от производителя или от някъде другаде,ще го помоля да отговори та да може всички да ги видимблагодаря
    Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD

    #2
    Някъде ми се беше мернало пред погледа около 400мл/час на място. Това за дизел, за бензин не знам.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      2-3 литра на час.
      BRAVA 1,4 12V
      Nissan Navara

      Коментар


        #4
        Търсене, търсене......http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E0%E7%F5%EE%E4
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Мда горе долу е толкова 0,600 до 1 литър.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Дизела със сигурност е под литър За бензина съм чел горе долу около 1литър- 1.3литра взависомост студена или топла е(също така и кубатурата)
            VTS 16V

            Коментар


              #7
              за нашите мотори не знамно мотор на Шкода 1,2 загрял, гори на място половин литър на часдизелът 1,4 гори около 400 грама
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                На газ разхода е около 2 литра на час, поради факта, че сместа на ПХ е винаги доста богата (на газ). На бензин е доста по-нисък.

                Коментар

                Working...
                X