Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много дим във високи обороти на HGT?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много дим във високи обороти на HGT?

    От една седмица имам HGT и забелязвам от време на време като го вкарам в 5500-6000 оборота почва да пуши и замирисва на изгоряло.Ако някои може да каже нешто по въпроса ще съм много благодарен!
    Bravo HGT

    #2
    Най вероятно си гори масалце колата.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      засега не е изгорила ништо ама незнам тва нормално ли е така да пуши и да смърди?като си я карам до 5000 си е перфектна.на първа като я изръчкам и така хвърля един облак дим и после спира? иначе си работи нормално двигатела.не чука не тропа не мърда изобщо.
      Bravo HGT

      Коментар


        #4
        може да е неизгорял бензин

        Коментар


          #5
          ми в сервиза дето ми смениха маслото казаха че на бензин смърди ама мене ме изплашиха едни приятели ’’разбирачи" че са сегменти, гумички на клапани.едва ли не ми казаха че до един месец ше е за брак двигателя
          Bravo HGT

          Коментар


            #6
            ако са сегменти ще почва да пуши от маркуча за подкартерните газове и да ти изкарва маслоот гумички почва да припушва отзад,ламбдата как ти е

            Коментар


              #7
              ми то точно отзад пуши от ауспуха.а за лабдата незнам.карах го на диагнодтика и казаха че всичко си в норма и че си работи перфектно.дали може да е от термостата штото не качва температура достатъчно?казаха че е за смяна най-вероятно.
              Bravo HGT

              Коментар


                #8
                от термостат ненай вероятно не исгорял бензин

                Коментар


                  #9
                  ок ама тва от самия бензин ли е или нешто друго има, че ми терсене некво
                  Bravo HGT

                  Коментар


                    #10
                    диагностиката кво показва

                    Коментар


                      #11
                      че всичко си е в нормата.сички цилиндри си бачкат.всичко и било наред.качваи се и карай ми казаха.хаха
                      Bravo HGT

                      Коментар


                        #12
                        С какво масло караш?Откъде излиза дима - откъм двигателното или през ауспуха?Какъв е на цвят дима?След тези 3 отговора очаквай да ти помогна!

                        Коментар


                          #13
                          Total 10W40. излиза пушека от ауспуха ама не всеки пут като я изръчкам а от време на време.бял е на цвят и мирише много гадно на изгоряло масло май. и като почне да пуши прави сериозен облак и после спира и се оправя като я карам по нормално.ама то странното е че в два сервиза ходих и казват че сичко и е наред.
                          Bravo HGT

                          Коментар


                            #14
                            преди да я зема три пъти ходих да я оглеждам.два пъти ме возиха и тоя стабилно си я вкарваше в обороти и нямаше никакъв пушек.камо ли пък да смърди така.и точно преди да я зема пак ме качи и се скаса некъв маркуч и изтече антифриза. да не би да са го преебали нешто като са го оправяли штото после като я зех и като си я докарах да и смена маслото така пушеше.и преди ислед смяната така че едва ли е от масло.
                            Bravo HGT

                            Коментар


                              #15
                              да не надува системата за да скъса маркуч на водата

                              Коментар

                              Working...
                              X