Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОБЛЕМ С УСКОРЕНИЕТО НА БРАВА 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОБЛЕМ С УСКОРЕНИЕТО НА БРАВА 1.6

    Здравейте колеги! Карам Брава 1.6 16В и имам следния проблем от снощи.При подаване на газ при ускоряване колана губи обороти и направо едва ли не спре, за момент падат оборотите и изобщо демаража изчезва. Това обаче не е постоянно явлени, ако я изгася и изчакам няколко минути нещата се нормализират, но за кратко. След 5-10 км. историята се повтаря. А на празен ход всичко е ОК. Някой има ли идея какъв може да е проблема?Давайте мнения 10Х

    #2
    Явно никой не е имал подобен проблем.До преди малко бях в сервиза на Фиат - Ванотрейд и сега споделям какво се оказа, та ако някой друг закъса да има малко предварително информация.Диагнозата е ламда сонда, на пръв поглед звучи страховито защото ми обадиха цифра от 230 лв. с доставка след 2 седмици. Предложиха ми да я изключат, като временно решение и така и направиха докато реша проблема. Намерих сонда във фирмата НИКО 66- представител на Манети Марели за 80 лв., не е производство Фиат - Ланча, но си е истинско Манети Марели. Ох олекна ми :D !!!Само трябва да сваля мойта и да я видят, че имат 4 модела.Това е, надявам се инфото да е полезно на всички

    Коментар


      #3
      при изгоряла ламбда сонда не трябва ли да свети лампата с дюза на таблото аз си мислех да не е от малко налягане на горивната помпа ама знам ли щом си я карал на сервиз и са ти казали друго ....
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Колко ти струваше диагностиката във вантотрейд?
        Brava 1.6 16V 90к.с.

        Коментар


          #5
          Преди 30 мин. приключих с проблема, монтирах я, не аз де имам приятели със сервиз и мислия че всичко е ОК.Диагностиката ми излезе 30 кинта, малко по-скъпичко от повечето места, но пък беше за сметка на това че ме взеха почти веднага. олекнах със 100-тина лева за всичко, но няма да ходя пеша :D

          Коментар


            #6
            дано имаш късмет с НИКО 66уж са представител, а продават ментетапример - свещи Golden Lodge
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Не ми разваля кефа СЕВ :D Дано не си прав наистинаПреди 2 години поръчах компютъра - ЦЕНТРАЛА дето му викат по него,че моя се скапа и всичко е ОК за сега.Айде със здраве да си търкаляме Фиатките :D

              Коментар


                #8
                kimi написа:
                Не ми разваля кефа СЕВ :D Дано не си прав наистинаПреди 2 години поръчах компютъра - ЦЕНТРАЛА дето му викат по него,че моя се скапа и всичко е ОК за сега.Айде със здраве да си търкаляме Фиатките :D
                дано
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар

                Working...
                X