Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервизно ръководство за FREEMONT ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервизно ръководство за FREEMONT ?

    Здравейте, колеги !
    Търся сервизно ръководство за FIAT FREEMONT 2.0 mJET 2. Намерих един сайт, платих си ~ 25 лв. а се оказа , че точно за тоя ДВГ няма нищо. Има за двигателите на VW 2.0 л. , които са на Додж Джърни, но не ми върши работа. Иначе окачване, СК, ел инсталация ... с изключение на ЕКУ за ДВГ са еднакви . Ето го линка : Fiat Freemont Workshop Repair Manual Download (downloadworkshopmanuals.com) Някой има ли идея, от къде може се изтегли тази информация ?
    Благодаря предварително !
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    #2
    Няма откъде. Информацията за него се разпространява на "keylearn" USB, а не на E-learn CD и я няма пробита никъде. Преровил съм всичко и за колите, в които се монтира този двигател (основно Опели, но и разни други), щото е абсолютно същия като 1.6, и няма. Това е положението.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #3
      Руснаците нямат ли?Например в ru.tracker.
      Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
      ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

      Коментар


        #4
        Лошо ! Ще чакам, все някой ден ще излезе на бял свят. Не ми е наложително за сега, но обичам да съм подготвен.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #5
          Ако се наложи горе-долу използваш параметрите на 1.9 16в жтд и работи.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Ако се наложи горе-долу използваш параметрите на 1.9 16в жтд и работи.
            Благодаря за съвета !
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              #7
              Или клипчета за Опел Инсигния, ако трябва да разглобяваш нещо.
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                #8
                EPER също помага да се ориентира човек.
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  #9
                  slonikon написа: Преглед на мнението
                  EPER също помага да се ориентира човек.
                  За тоя модел искат регистрация през фирма. Свободно пускат дребни детайли.
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар


                    #10
                    Здравей, проверете този линк има графики и др. подобни, може да свърши работа на някой: https://fiatonline.com.ua/home.html?...gory_id=551436

                    Коментар

                    Working...
                    X