Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво турбо ще пасне?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво турбо ще пасне?

    Колеги предстой ми покупка на турбо.
    Може ли да ме консултирате какво
    ще пасне без да се преправят пътищата (колектор,тръба и т.н.) . Колата е пунтомк2 85кс
    Едни ми казват от 105 ще пасне др казват не.
    Ще съм ви благодарен за помоща.
    Последна редакция от Ceci92; 13.11.2016, 18:47.
    Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

    #2
    Ъп ъп ъп
    Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

    Коментар


      #3
      На жтд 105 турбото е гарет 1544
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        #4
        Тази с променливата ли? И дали пасва на колектора и тръбата?
        Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

        Коментар


          #5
          Без преправяне само от твоето Пунто или шанс да намериш от Стило 80кс жтд.
          от 105кс не става.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            А турбо от 2.4 със колектора ще пасне ли ? Дефакто самия колектор ще пасне ли на двг?
            Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

            Коментар


              #7
              А турбо от 2.4 със колектора ще пасне ли ? Дефакто самия колектор ще пасне ли на двг?
              Жокер от мен - ако искаш да ползваш комплект колектор с турбо влез в някой сайт където продават гарнитури за изпускателни колектори и виж дали твойта е еднаква с тази, от която искаш да ползват колектора.
              punto HGT

              Коментар


                #8
                А тъй като съм с чип ако сложа от 105кс
                ще трябва ли да се преправя софтуера
                или ще надува като оригиналната?
                Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

                Коментар


                  #9
                  По принцип е добре след слагане на всяка нова част по мотора да се пипне и софта, то за това хората редят всичко, което е необходимо и накрая отиват на настройка.
                  punto HGT

                  Коментар


                    #10
                    Добре де.. изпаднах в дилема и трябва да я реша скоро защото турбото е като лейка...
                    Проверих гарнитурите за пунтото и от мареа жтд105 оказват се 1:1 еднакви ,дължина ,ширина и тегло.
                    Сега звънях на майстора си казва че ще пасне без преправяне само от моето и по-малкото.
                    На кое да вярвам??
                    Иначе 280лв ми идва средната част и работа 150 ,но се чудя дали да се хвърлям в тази вода...
                    Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

                    Коментар


                      #11
                      Ами щом майсторът ти е казал, че ще го сложи без преправяне, тогава защо питаш тук? Взимай едно от 105 и му го носи да ти го слага. Той да му мисли след това, нали ти е казал, че ще стане. Какъв е проблема в този случай не мога да разбера?
                      Ама ще те посъветвам да оставиш той да го купи, защото после ти ще излезеш крив, че си му занесъл нещо, което той не ти е казал да взимаш.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        Не си ме разбрал правилно.
                        Казва ,че само от моето или от стило 80кс ще пасне за др. няма.
                        Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

                        Коментар


                          #13
                          Да, прочел съм го криво и не съм разбрал.
                          При положение, че на пазара има такива като твоите тубини, защо се напъваш да вземеш друга, а не просто като твоята?
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Защото мислех ,че ще пасне и ще бъде малко по-добре. Ама няма кои да се занимава с преправки и после пари и за софта... ще купувам същото. Дано попадна на читаво.
                            Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

                            Коментар


                              #15
                              аз не знам какво толкова си се влюбил във това турбо от 105-ца,като е с фиксирана геометрия.

                              Коментар

                              Working...
                              X