Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно тракане близко до ремъка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    skarabeq написа:
    ivel написа:
    по-скоро си провери фрай-лайф шайбата на алтернатора
    Ходих на майстор и той смени два тампона. На двигателя и на скоростната кутия, както и пистовия ремък. Пистовия ремък в едниния край се беше се сцепил. Също и маншон на носача смени. Може би шума който съм чувал е бил от този ремък.
    Ако се е сцепил от външната страна беше добре да видите и обтягащия механизъм ( ролка ), а това, което си чувал е точно от сцепения ремък - неопределен звук наподобяващ повече, като..."шибане" на парче гума към корпус. Имах подобен случай с Брава-та ми, но в последствие се видя, че ремъкът ми беше леко излязъл от съосие спрямо въртящите го шайби, ролки и прочие. Смених обтегача и нещата заспаха...
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #17
      stilo_new написа:
      И изчезна ли?
      Да, не се чува шум.

      Коментар


        #18
        ах,тези майстори,ами те вярват ли си ,че този новия ремък няма да се скъса,защото аз залагам,че след няколко дена ще е като стария.явно динамичния обтегач се е усукал и от там са бедите

        Коментар


          #19
          ivel написа:
          ах,тези майстори,ами те вярват ли си ,че този новия ремък няма да се скъса,защото аз залагам,че след няколко дена ще е като стария.явно динамичния обтегач се е усукал и от там са бедите
          И аз това казвам, ама...
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар

          Working...
          X