Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

140 лв. за ключ !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    140 лв. за ключ !!!!

    Случката е в Кауфланд: -На излизане (след касите) гледам някакво ново гише пълно с ключове за автомобили. Извадих си моя от Brava-та и запитах ключаря колко ще струва един такъв? Имам си още един резервен у нас - но ей така за всеки случай го попитах. Човека го взе, огледа го, пъхна го в някакъв тестер- диоди там мигаха и накрая се обърна и ми сервира:- Братотояключесчипитиструваоколо 140 лв. И ми нахлу една депресия - ами ако го загубя..............Не предполагах, че толкова струва един ключ. Пазете си ключовете.
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    #2
    Е моя е без чип и ми струва около 10 лв. п.п. колега оправи си поста ,че трудно се разбира . Можеш ли да го напишеш целия с една дума
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      #3
      coupe 2000 написа:
      Е моя е без чип и ми струва около 10 лв. п.п. колега оправи си поста ,че трудно се разбира . Можеш ли да го напишеш целия с една дума
      Това "- Братотояключесчипитиструваоколо 140 лв. " нарочно така го написах защото човекът така си говореше
      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

      Коментар


        #4
        В Търново искат 250лв.

        Коментар


          #5
          Re: 140 лв. за ключ !!!!

          MOYA написа:
          Случката е в Кауфланд: -На излизане (след касите) гледам някакво ново гише пълно с ключове за автомобили. Извадих си моя от Brava-та и запитах ключаря колко ще струва един такъв? Имам си още един резервен у нас - но ей така за всеки случай го попитах. Човека го взе, огледа го, пъхна го в някакъв тестер- диоди там мигаха и накрая се обърна и ми сервира:- Братотояключесчипитиструваоколо 140 лв. И ми нахлу една депресия - ами ако го загубя..............Не предполагах, че толкова струва един ключ. Пазете си ключовете.
          Колега аз си правих при нас в Карлово и ми взеха 75лв. Моя ключ също е с чип , в цената влиза чипа+програмирането+заготовката+работата всичко това за 75лв. Незнам този за какво ти иска тези пари. Да неби заготовката да му е златна Заповядайте в Карлово :D мога да оговоря отстъпка за форума
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            А ако имате и мастер ключа(червения)можете сами да си обучите ключ
            Bravo 1.2 16v
            Lancia Dedra 1.8 16v
            Suzuki GSXR250R

            Коментар


              #7
              Аз мисля че колегата говори точно за master ключа.Гледах една тема наскоро u_bo беше обяснил как да се направи ключ за 70 лева П.П Ето я Цък
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                Имах само един ключ - мастер червения и с/у "скромната" сума от 80лв се сдобих с дубликат.. Ама това беше преди 3 години...
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  На мен резервните ключове ми излязоха по 65 лв. Единият ми направиха само дубликат без чипа за 10 лв, а kluchar ми сложи чип и го програмира за още 55.За другата кола го правих в Ямбол и пак ми излезе 65 лв.Това преди 1 година. Явно са се променили цените

                  Коментар


                    #10
                    Аз имам само два сини! Де ми е "мастър"-а бре?
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #11
                      Аз попринцип имам два сиси и един голям кафяв, но от любопитство попитах във Видин колко е и ми казаха около 100 лева

                      --------------------

                      Коментар


                        #12
                        Ами защо си купувате коли без пълния комплект ключове?Аз имам 2 сини и 1 кафяв и код карта даже, само че като паля не ми светва лампичката за кода даже :S
                        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                        FIAT БРАВО 1.2 16v
                        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                        Коментар


                          #13
                          Тръпки ме побиват. Аз имам само 1 ключ син
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #14
                            Колеги ще ползвам темата да попитам, ако се пъхне обикновен ключ в запалването, а другия е на 10-15см. дали ще се захрани ампулата, има ли възможност да стане.
                            --Старата ръжда любов не хваща!--
                            156 sportwagon 1,9 jtd 115
                            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                            Коментар


                              #15
                              Ще запали. Знам от опит, докато имах само нарязан ключ, без чип в него. Просто чипът трябва да е в колата.

                              Коментар

                              Working...
                              X