Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Скудо 2.0 JTD Гасне по време на движение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте колеги.След като не свалих помпата защото не го карах установих друг проблем.Колегата Bo направи диагностика и каза че има променлива в налягането на горивото и да свалям помпата.Аз обаче така и не я свалих тъй като не я карах колата.До тук добре.Обаче днес я подкарах и тя пак угасна..Изнервих се малко и отворих капака и пипнах буксата на датчика на рейла..и странно колата промени звук.До тук добре.Гледам аз и какво да видя на датчика на рейла влизат 3 зелени кабела.Преди буксата на самия датчик има още една букса и гледам там влизат 2 зелени и една жълта разпердушиних аз всичко ... И какво да видя от компа е изкарана допълнителна жълта жица вързана към едната зелена която зелена е прекъсната.Вързах аз всичко както си му е реда зелени с зелени и жълтата остана висяща и сега колата не може да вдигне повече от 3000 оборота.Ако ги вържа както преди пак ще почне да гасне .Някой дали може да каже какво точно се случва или поне да ми кажете свестен майстор да я закарам да я видят.

    Коментар


      #17
      Колегата ВО прави диагностика- свържи се с него на ЛС.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #18
        След като видях тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=44558смених буталата на помпата и о чудо колата върви без да гасне вече..Сега остана само да се возя

        Коментар


          #19
          Честито вече си със ремонтирана помпа.Какво сатава със кабелите за които говорише?Поздрави!

          Коментар


            #20
            Здравейте, а откъде се купуват бутала за помпа

            Коментар


              #21
              До тук вече като ненужни вещи.Поредната тема.
              Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

              Коментар


                #22
                Буталата ги купих от Бош-Киров заедно с гумените уплътнения.Ремонта на помпата не ми излезе повече от 180 лева при положение че аз си свалих ангренажа и аз си смених гумичките и буталата.

                Коментар

                Working...
                X