Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с датчик за атмосФерното налягане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    И какво от това като компютъра е при ДВГ а не в купето.Чаве айде по сериозно не си вчерашен.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #32
      FGRC написа:
      И какво от това като компютъра е при ДВГ а не в купето.Чаве айде по сериозно не си вчерашен.
      Аз съм напълно сериозен. Просто исках да се изясни, че датчика мери много точно и разни малки неща могат да влияят на показанията, но ЕКУ не го взима на сериозно при малки промени

      Коментар


        #33
        Всичко е заради тия евроглупости.
        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

        Коментар


          #34
          chaveto написа:
          FGRC написа:
          И какво от това като компютъра е при ДВГ а не в купето.Чаве айде по сериозно не си вчерашен.
          Аз съм напълно сериозен. Просто исках да се изясни, че датчика мери много точно и разни малки неща могат да влияят на показанията, но ЕКУ не го взима на сериозно при малки промени
          Значи излиза, че говорим за едно и също - вентилатор, отворен прозорец и каквото и да е друго - нищо не може да промени атмосферното налягане около датчика значително.

          Коментар


            #35
            ogi28b написа:
            chaveto написа:
            FGRC написа:
            И какво от това като компютъра е при ДВГ а не в купето.Чаве айде по сериозно не си вчерашен.
            Аз съм напълно сериозен. Просто исках да се изясни, че датчика мери много точно и разни малки неща могат да влияят на показанията, но ЕКУ не го взима на сериозно при малки промени
            Значи излиза, че говорим за едно и също - вентилатор, отворен прозорец и каквото и да е друго - нищо не може да промени атмосферното налягане около датчика значително.
            Според мен ако ти махнат едно странично стъкло и ти вкарат една тръба и я уплътнят хубаво така, че да осигурява поне 500м3 в секунда, на затворени врати сигурно ще се повиши налягането, предполагам. п,п, А освен за ЕКО норми този датчик се използва и за това, за да не счупиш двигателя. Така, че не е толкова маловажен. Не, че на нашите географски ширини имаме кой знае колко промени, ама принципно.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #36
              +1
              Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

              Коментар


                #37
                BO написа:
                Според мен ако ти махнат едно странично стъкло и ти вкарат една тръба и я уплътнят хубаво така, че да осигурява поне 500м3 в секунда, на затворени врати сигурно ще се повиши налягането, предполагам.
                Ти и за други неща имаш предположения и т.н. ама грешиш. След малко ще ти покажа в една друга тема

                Коментар


                  #38
                  chaveto написа:
                  BO написа:
                  Според мен ако ти махнат едно странично стъкло и ти вкарат една тръба и я уплътнят хубаво така, че да осигурява поне 500м3 в секунда, на затворени врати сигурно ще се повиши налягането, предполагам.
                  Ти и за други неща имаш предположения и т.н. ама грешиш. След малко ще ти покажа в една друга тема
                  Не мога да споря. Предполагам.Ако ти знаеш при тази постановка дали греша или не, сподели резултата. Ще бъде впечатляващо. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #39
                    BO написа:
                    Не мога да споря. Предполагам.Ако ти знаеш при тази постановка дали греша или не, сподели резултата. Ще бъде впечатляващо. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                    Не си заслужава да доказвам нещо, пак няма да бъда прав. Качвам клип специално за теб правен. Клип за този датчик няма да ти правя, прочети първото изречение и изчакай да дам линк.

                    Коментар

                    Working...
                    X