Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2.4 JTD 140 к.с. от Алфа 156 да се монтира на Стило комби.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2.4 JTD 140 к.с. от Алфа 156 да се монтира на Стило комби.

    Колеги имам следното питане.Възможно ли е да се монтира двигателя от заглавието и колата на фиат Стило комби.Не искам коментари, че не си заслужава и по добре да си купя стило.Схемата е, че двигателя ми е читав и не искам да си подарявам алфата апък все повече имам нужда от голяма и удобна кола.Като комби Стилото ми покрива нуждите, но не искам да си продам алфата без пари и после като купя Някое стило Милионник да умра от яд и да ремонтирам само двигатели.За това се замислям за подобна интервенция ако разбира се изобщо е възможна.Не разбирам от коли и двигатели.Ако евентуално ще се прави подобна замяна то тя ще е в сервиз без мое присъствие.
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    #2
    Re: 2.4 JTD 140 к.с. от Алфа 156 да се монтира на Стило комб

    syfer написа:
    Колеги имам следното питане.Възможно ли е да се монтира двигателя от заглавието и колата на фиат Стило комби.Не искам коментари, че не си заслужава и по добре да си купя стило.Схемата е, че двигателя ми е читав и не искам да си подарявам алфата апък все повече имам нужда от голяма и удобна кола.Като комби Стилото ми покрива нуждите, но не искам да си продам алфата без пари и после като купя Някое стило Милионник да умра от яд и да ремонтирам само двигатели.За това се замислям за подобна интервенция ако разбира се изобщо е възможна.Не разбирам от коли и двигатели.Ако евентуално ще се прави подобна замяна то тя ще е в сервиз без мое присъствие.
    Ами на така поставен въпроса, то да, може да се монтира.Вкарвай колите в сервиза, правиш инвестиция, която не е много малка, но теб това не те интересува и воала, имаш си Стило с 2.4 двигател.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар

    Working...
    X