Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо след запалване свети лампата за подгряване?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Когато се прави нещо с мерак,става с лекота,колкото й да е трудно,и сложно.999999 пъти съм се убедил в това.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #32
      Имам и аз въпрос по темата.Колко време мига лампата?В смисъл докато смениш изгорялата свещ или няколко дена.На фиат пунто преди година ми мигаше около седмица и след това се оправи.преди месец отново така започна да мига.Та имам ли 2 изгорели свещи или проблема е друг?
      Punto 1.7 TD ELX

      Коментар


        #33
        Gmanew написа:
        Имам и аз въпрос по темата.Колко време мига лампата?В смисъл докато смениш изгорялата свещ или няколко дена.На фиат пунто преди година ми мигаше около седмица и след това се оправи.преди месец отново така започна да мига.Та имам ли 2 изгорели свещи или проблема е друг?
        От опит с моята Мареа, според мен имаш вече две изгорели свещи. Това че е спряло да мига след една седмица, не значи че се е оправил проблема сам. То това са свещи - трябва да ги смениш, не са нокти да поникнат наново Така е. Мига няколко дена, белким го забележиш, и после спира. При следваща изгоряла свещ пак започва.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #34
          Така и ще направя.Наистина взе да се усеща сутрин при палене.Благодаря за бързия отговор.
          Punto 1.7 TD ELX

          Коментар


            #35
            А ако има вече изгорели свещ/свещи от преди, на диагностика би трябвало да излезе записана грешка нали?
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар

            Working...
            X