Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застуди се, как палите сутрин ? (клипове)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не се притеснявай,това е така защото колата дълго време не може да достигне определена температура.Преди две години с Мареата дори със сменен термостат и работа предимно на място ми светна,но като я покарах и загря/50-тина гр./угасна.[/quote]Надявам се да си прав колега, довечера след работа ще си я покарам да видим как ще се държи. Дано не е заминал пак термостата Питам защото я имам от октовмри 2011 и досега не съм карал jtd, предното ми мк2 беше бензиново 1,2 8 клапоново и нямам опита с "модерните" дизели.
    FIAT Punto 1.9 JTD

    Коментар


      BO написа:
      Мареа 1.9jtd -21 от тази сутрин.Нафта от Лукойл естествено без никакви добавки.Малко звука се разминава спрямо картината, явно телефона не се чувства комфортно на тази температура http://youtu.be/fIZ93FRgHgk
      егати фена,на мойто жтд с лукойлска нафта без добавки на -21 неиска и стартера да завърти.После подгревах 3 пъти преди да завътри и пак неиска и таблото полудя.Сега чакам един приятел да дойде за да сипа 2-3 литра бензин че е ужас.п.п. колата е на течение през цялата нощ,ама това май невлияе на паленето Стискайте палци да запали после като се позатопли малко
      Bravo 2.0 Multijet 165 2009

      Коментар


        danzel-jtd написа:
        BO написа:
        Мареа 1.9jtd -21 от тази сутрин.Нафта от Лукойл естествено без никакви добавки.Малко звука се разминава спрямо картината, явно телефона не се чувства комфортно на тази температура http://youtu.be/fIZ93FRgHgk
        егати фена,на мойто жтд с лукойлска нафта без добавки на -21 неиска и стартера да завърти.После подгревах 3 пъти преди да завътри и пак неиска и таблото полудя.Сега чакам един приятел да дойде за да сипа 2-3 литра бензин че е ужас.п.п. колата е на течение през цялата нощ,ама това май невлияе на паленето Стискайте палци да запали после като се позатопли малко
        Това, че не иска да ти завърти стартера няма абсолютно нищо общо с нафтата.

        Коментар


          На -17 Лабрадора запали отлично отпред пред работа.Ще се помъча да не забравя да направя един клип утре, вдругиден когато очаквам -25 Нафтата е ЕКО от тази която е 2.85/1литър.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            danzel-jtd написа:
            BO написа:
            Мареа 1.9jtd -21 от тази сутрин.Нафта от Лукойл естествено без никакви добавки.Малко звука се разминава спрямо картината, явно телефона не се чувства комфортно на тази температура http://youtu.be/fIZ93FRgHgk
            егати фена,на мойто жтд с лукойлска нафта без добавки на -21 неиска и стартера да завърти.После подгревах 3 пъти преди да завътри и пак неиска и таблото полудя.Сега чакам един приятел да дойде за да сипа 2-3 литра бензин че е ужас.п.п. колата е на течение през цялата нощ,ама това май невлияе на паленето Стискайте палци да запали после като се позатопли малко
            Колега. Аз поне съм за акумулатор. Със сигурност. Въпреки, че нафтата е леко пихтиеста би трябвало със здрави акумулатори и стартери да нямаме тези проблеми. Полудяването на таблото е в резултат на "никой" в акумулатора. Умрял е. Иска зареждане. Пиша това да добавя и част от субективната си вина за трудното ми палене освен нафтата.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              ntodorov написа:
              danzel-jtd написа:
              BO написа:
              Мареа 1.9jtd -21 от тази сутрин.Нафта от Лукойл естествено без никакви добавки.Малко звука се разминава спрямо картината, явно телефона не се чувства комфортно на тази температура http://youtu.be/fIZ93FRgHgk
              егати фена,на мойто жтд с лукойлска нафта без добавки на -21 неиска и стартера да завърти.После подгревах 3 пъти преди да завътри и пак неиска и таблото полудя.Сега чакам един приятел да дойде за да сипа 2-3 литра бензин че е ужас.п.п. колата е на течение през цялата нощ,ама това май невлияе на паленето Стискайте палци да запали после като се позатопли малко
              Колега. Аз поне съм за акумулатор. Със сигурност. Въпреки, че нафтата е леко пихтиеста би трябвало със здрави акумулатори и стартери да нямаме тези проблеми. Полудяването на таблото е в резултат на "никой" в акумулатора. Умрял е. Иска зареждане. Пиша това да добавя и част от субективната си вина за трудното ми палене освен нафтата.
              немисе вярва,понеже варти варти и после вече почва dа луdее таблото,после пак поdгревам и пак варти и пак полуdява смешно ми е чак.Невях палил dосега на -21 поправка -незапалих миналата зима с 1 свещ на -15 съм палил а сега нема никои ще му мисля после като супа бензин малко пък dано нее паdне акумулатора
              Bravo 2.0 Multijet 165 2009

              Коментар


                @danzel-jtd - намери някой да ти даде ток
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Тази сутрин при -21 в 9.30 в София. Запали от втория път, без да чакам много след изгасването на символа. Не знам дали ще забележите, но се чува едно специфично бръмчене, което спира като темп. достигне до 40 градусаhttp://vbox7.com/play:acfa85ddb8
                  ex FIAT Marea 1.9 TD100

                  Коментар


                    Здравейте, Ето един клип и от мен от тази сутрин на -18*C. През нощта е било -21*C. Запали от втория път. И от първия щеше да запали ако бях подал газ като се разкюхка.https://www.youtube.com/watch?v=f0Ifo-oXfsc
                    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                    Коментар


                      vgeorgiev написа:
                      Здравейте, Ето един клип и от мен от тази сутрин на -18*C. През нощта е било -21*C. Запали от втория път. И от първия щеше да запали ако бях подал газ като се разкюхка.https://www.youtube.com/watch?v=f0Ifo-oXfsc
                      Tака запали при мен вчера на - 11 по термометър и кола на аджик срещу морето.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Те го и моя фиат.It’s alive
                        00' Bravo 105 JTD

                        Коментар


                          Днес и моята баница запали ама изгасна.И така няколко пъти.И всеки път все по трудно и по трудно.Накрая си хванах автобуса.
                          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                          Коментар


                            е нема палене,падна акумулатора,варзах се с кабели и пак нема паленесега забутахме колата на слънце,може да размръзне малко,че сигурно филтъра е замръзнал.п.п. сипах 3 литра бензин 95 на 30-33 литра нафта.Стискайте палци да запалим.
                            Bravo 2.0 Multijet 165 2009

                            Коментар


                              Колегата willow75bg се оказа прав, покарах я от Нови Искър до Обеля и Люлин и загасна, загря си до средата и заспа . Замомента няма проблеми
                              FIAT Punto 1.9 JTD

                              Коментар


                                danzel-jtd написа:
                                е нема палене,падна акумулатора,варзах се с кабели и пак нема паленесега забутахме колата на слънце,може да размръзне малко,че сигурно филтъра е замръзнал.п.п. сипах 3 литра бензин 95 на 30-33 литра нафта.Стискайте палци да запалим.
                                Не се прави така.С този бензин нищо не си направил. Трябва да се налива преди нафтата.Просто се надявай като се покачат днес температурите с 10-на градуса да отпусне нафтата.Моя съвет е да не зареждаш от тази бензиностанция, конкретно от тази, която си заредил, а не като марка.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X