Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застуди се, как палите сутрин ? (клипове)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега тази лампа която е над борда , за подгряването , защо продължава да мига след като запалиш?
    Fiat Marea Weekend
    HLX 1,9 TD 100
    1999

    Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

    Коментар


      Щото има изгоряла подгрева свещ.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Интересно е ,че по някой път свети че има изгоряла свещ друг път изобшо не свети. Явно има кофти контакт някъде ,защото с ФЕС като изчистя грешката не се появява отново.
        FIAT STILO 1.9JTD 2002

        Коментар


          Релето отвори, може да има студена спойка или клеясала лула на свещта отгоре.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Днес при -10 във Варна и вятър запали от половин оборот. Нафтата е от Ромпетрол без да съм слагал никакви алхимии в нея, което доказва, че при добра нафта и поддържана кола няма проблеми със сутрешното запалване.
            Palio Weekend 1.7 TD

            Коментар


              Днес не знам колко градуса беше за първи път едвам запалих варти пропушва и препалва обаче неможе да задаржи .Накрая с пълна гас на стартер го даржах много и запали . Дали нафтата ми беше замръзнала на шел заредих последния път.Днес сложих на лукойл. Да видим. Колата е пунто 1.9 ЖТД

              Коментар


                Колеги с Мареа ТД 100 тази сутрин във Видин -16 с две подгрявания от четвърт запали с нафта само от Лукойл.

                Коментар


                  от нафтата на шел нищо не става.няма никакви добавки.ходих вчера да паля едно пежо 206 хди,но така и не запали само припалва и угасва.като питах хората ми казаха че зареждат само на шел,а аз бравата на минус15 я запалих без проблем с нафта от петрол

                  Коментар


                    ivel написа:
                    от нафтата на шел нищо не става.няма никакви добавки.ходих вчера да паля едно пежо 206 хди,но така и не запали само припалва и угасва.като питах хората ми казаха че зареждат само на шел,а аз бравата на минус15 я запалих без проблем с нафта от петрол
                    Всичко е лотария. Служебните коли, които не запалиха бяха зареждали от Петрол миналата седмица. Тези, които запалиха зареждаха от същата бензионостанция ден преди голямото застудяване. Обяснението за мен е в различните партиди. Всеки слага, каквото му падне. Нафтата на незапалените коли е доказано "парафинясала". Като я видях, днес дори не си направих труда да си мъча колата.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Здравейте колеги, колата е пунто мк2 1.9jtd, тази сутрин беше около - 20 градуса в Нови Искър, колата запали без проблеми, оставих я да поработи докато изчистя стъклата, след минаване на 1, 2 км светна червената лампичка за двигателя. Минавам около 6 км в едната и другата посока сутрин и вечер, абсурд е да загрее. Та питането е на какво се дължи светенето на лампата и имали ли сте подобен проблем.Благодаря Ви предварителноПоздрави Чавдар
                      FIAT Punto 1.9 JTD

                      Коментар


                        ChavdarJTD написа:
                        Здравейте колеги, колата е пунто мк2 1.9jtd, тази сутрин беше около - 20 градуса в Нови Искър, колата запали без проблеми, оставих я да поработи докато изчистя стъклата, след минаване на 1, 2 км светна червената лампичка за двигателя. Минавам около 6 км в едната и другата посока сутрин и вечер, абсурд е да загрее. Та питането е на какво се дължи светенето на лампата и имали ли сте подобен проблем.Благодаря Ви предварителноПоздрави Чавдар
                        При мен преди 3 години се получи от заминал термостат.Тази сутрин -13 по бордови компютър и -18 според синоптика, запалих така:http://youtu.be/d_pzZ1SQ3FoАкумулатора не беше много добре, едва едва въртеше. Явно му дойде студено днес.

                        Коментар


                          Наистина предния път като светеше така, беше от термостата, но го смених с чисто нов преди 3 месеца, дали пак е заминал незнам уж оригинален беше.
                          FIAT Punto 1.9 JTD

                          Коментар


                            кола

                            Е днес не запали Пунтото и то щото не съм долял антфриз за да стане- 20 градуса Всичко вътре беше на каша . довечера ще доливам антифриз да видим какво ще стане до сегася ка сутрин към 6-630 винаги е палила на газ .
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              ChavdarJTD написа:
                              Наистина предния път като светеше така, беше от термостата, но го смених с чисто нов преди 3 месеца, дали пак е заминал незнам уж оригинален беше.
                              Не се притеснявай,това е така защото колата дълго време не може да достигне определена температура.Преди две години с Мареата дори със сменен термостат и работа предимно на място ми светна,но като я покарах и загря/50-тина гр./угасна.

                              Коментар


                                Мареа 1.9jtd -21 от тази сутрин.Нафта от Лукойл естествено без никакви добавки.Малко звука се разминава спрямо картината, явно телефона не се чувства комфортно на тази температура http://youtu.be/fIZ93FRgHgk
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X