Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за вибрации и евентуалното им намаляване.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    сега се замислям че почти няма дизелов мотор без мека връзка.старите мерцедеси бяха така,ама пък вибрации бол.иначе всички по-съвременни си имат меки връзки ,особено напречно разположените.преди 4 години си спомням идва един чичка с фиат типо със скъсана мека връзка и иска да му сложа тръба на нейно място(беше неделя и няма от къде да се купи).заварих му с цо-то тръба.резултата-издържа 2 дена и се скъса от друго място,та после вече нова връзка и т.н.това беше бензиново типо,а представете си дизелово без мека връзка.просто генерацията трябва да има степен на свобода спрямо мотора.при надлъжно разположените е друга мая,ама е горе долу подобно.относно вибрациите при jtd аз съм карал общо около6 jtd-та на фиат груп и не съм срещал вибрации,но това разбира се не е критерий,също така,всеки си има критеий за вибрации,едни смятат и най-малката вибрация за нещо не чак до толкова нормално,а други я смятат за нормално

    Коментар


      #32
      И аз имам вибрацията, много дразнеща, ходих в сервиза, но се оказа, че не е само от тампон скор. кутия, има опасения и за маховик.

      Коментар


        #33
        е там вече лошо.дано не е от маховика

        Коментар

        Working...
        X