Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

съвети при покупка на стило1.9 жтд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    цената не е определяща за качеството

    Коментар


      #17
      Ами някъде около 15см има от кората до асвалта отдоло и ако мина по по такъв път стържи неприятно отдоло.Съгласен съм че не винаги цената определя качеството . Ако продавача е на зор то той смича цената доста надоло , но ако не е си държи висока цена.А при един по обстоен преглед се вижда в какво състояние е колата . Сега като купувах Джипа на листа с данните и цената беше написано . С климатроник, а после като я купих видях че е климатик.С борд компютър . Таратанци ,като я разгледах на спокойствие то няма никакъв компютър.Пише 93 коня . Идвам да я регистрирам то тя била 61 киловата 83 коня я изкараха .Пише с аларма . И аз се заблудих като видях под капака сиренката ,но като се прибрах и заключвам с ключа ,таратанци аларма .Пускам радиото ,много хубаво със СД Блаупункт, таратанци антената не се вдига от никъде.Та уж бях врял и кипял в тия работи но се доверих на продавача на мазните му думи че от 15 години само хубави коли продава . За мое щастие поне за сега откъм двигател и всичко останало съм доволен. Как ще е в бъдеще ще видим. :D
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #18
        коцев написа:
        Ами някъде около 15см има от кората до асвалта отдоло и ако мина по по такъв път стържи неприятно отдоло.Съгласен съм че не винаги цената определя качеството . Ако продавача е на зор то той смича цената доста надоло , но ако не е си държи висока цена.А при един по обстоен преглед се вижда в какво състояние е колата . Сега като купувах Джипа на листа с данните и цената беше написано . С климатроник, а после като я купих видях че е климатик.С борд компютър . Таратанци ,като я разгледах на спокойствие то няма никакъв компютър.Пише 93 коня . Идвам да я регистрирам то тя била 61 киловата 83 коня я изкараха .Пише с аларма . И аз се заблудих като видях под капака сиренката ,но като се прибрах и заключвам с ключа ,таратанци аларма .Пускам радиото ,много хубаво със СД Блаупункт, таратанци антената не се вдига от никъде.Та уж бях врял и кипял в тия работи но се доверих на продавача на мазните му думи че от 15 години само хубави коли продава . За мое щастие поне за сега откъм двигател и всичко останало съм доволен. Как ще е в бъдеще ще видим. :D
        ами не знам колко е на зор продавача но ако ти кажа колко ми свали по телефона като му казах честно че повече от 3400лв нямам каза да ги направя 3500 и да отида си взема колата от него а и си мисля че като каза че за да е добра трябва да струва около 6000 за остананлите 2500 постепенно ще стане както трябва каквото и състояние да е сега
        MULTIPLA 1.9 JTD 115PS

        Коментар


          #19
          За 3500 пари наистина не очаквам това да е кола
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            Щом сваля на 3500 значи просто иска да се отърве от нея. В никакъв случай не е за купуване . Явно ще имаш бая проблеми после.
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #21
              пробвай може да излезе хубава кола

              Коментар


                #22
                В обявата пише "частно лице" - колата или е тотална гробница или на продавача му трябват спешно пари...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #23
                  Да пробва младежа .Мерак с пари се гаси казват хората на моята възраст че и по стари . :D Ето че и аз на гол тумбак чифте пищови купих си и джипка ,а за кво ми е да ме буа човек в главата .
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #24
                    Монтана е известна с ниски цени на колите и с многото крадени коли.Провери преди да купуваш.Времената салоши, хората си продават колите на безценица.Относно това, което трябва да се гледа, прочети тази тема за стило:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=38790И всичко ще ти стане ясно
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #25
                      Жена и кола се взимат на късмет и цената в БГ въобще не е определяща за качеството. Цените са в пъти надути и всеки един който се занимава с внос на коли може да си позволи да продава на много ниска цена. Цените започват от - до и тези който са с по ниска цена имат нещо, но това не означава, че колата не си заслужава. Същото важи и за тези на които цената им е от най високите и те си имат проблеми и ако не се гледа ще пиеш една студена вода.Наскоро гледах няколко либри и като ги чуеш как работят направо ти правят душевна чи..я Но като почнеш да оглеждаш ламарините и започва да ти става лошо колко са мачкани............. Аз предпочитам да има проблем в мотора от колкото в геометрията на купето.Гледаш внимателно и ще спечелиш обезателно. Провери всяко едно нещо по колата дали работи, видиш ли някакъв проблем веднага го показвай, но не се отказвай. По този начин ще излъжеш, че имаш интерес и накрая цената може да бъде коментирана в по голяма полза за теб.

                      Коментар

                      Working...
                      X